/    /    /    /    /  

Sibiřská žvýkací pryskyřice s kávou

Značka:
Množství: 5 tablet, 4 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Žvýkací pryskyřice
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
47
ks
Bez DPH 41 Kč

Sibiřská žvýkací pryskyřice s kávou

Pryskyřice ke žvýkání z modřínu sibiřského s kávovým zrnem je přírodní náhradou žvýkačky, která se postará o zdravé zuby, osvěžuje dech a působí antimikrobiálně.

Žvýkání obecně je prospěšné, tlumí nervozitu, zvušuje pozornost a osvěžuje dech. Žvýkání pryskyřice navíc čistí zuby a chrání je před zubním kazem a díky svým antiseptickým vlastnostem léčí zanícené dásně či bolavé zuby.

První žvýkání altajské pryskyřice je neobvyklé, ale odložte svůj konečný verdikt o pět minut - první pocity jsou sice zvláštní, výsledek však stojí za to. Žvýkačka z pryskyřice neobsahuje cukr, umělá barviva, vůně ani konzervační přísady.

Použití: Před žvýkáním podržte tabletku přibližně 10 vteřin v ústech. Poté rozžvýkejte jako běžnou žvýkačku.

Skladování: Skladujte na tmavém místě.

Sibiřská žvýkací pryskyřice s kávou

Živica na žuvanie zo smrekovca sibírskeho s kávovým zrnom je prírodnou náhradou žuvačky, ktorá sa postará o zdravé zuby, osviežuje dych a pôsobí antimikrobiálne.

Žuvanie všeobecne je prospešné, tlmí nervozitu, zvyšuje pozornosť a osviežuje dych. Žuvanie živice navyše čistí zuby a chráni ich pred zubným kazom a vďaka svojim antiseptickým vlastnostiam lieči zapálené ďasná či boľavé zuby.

Prvé žuvanie altajskej živice je nezvyčajné, ale odložte svoj konečný verdikt o päť minút - prvé pocity sú síce zvláštne, výsledok však stojí za to. Žuvačka zo živice neobsahuje cukor, umelé farbivá, vône ani konzervačné prísady.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Zkušenosti | 6.9.2013 16:25:39 | Pavel

Mám doma dva druhy s mátou a kávové boby. Poprvé je pocit opravdu nezvyklý až podivná chuť plyskyřice, která je spíše jako prašek po pomalém přežvýkání obsah tuhne a příjemně se žvýka v ústech. Nelepí se na zuby a nemá žadnou chuť v ústech. Prostě přírodní žvýkání. Kdo je zvyklý na sladké syntetické žvýkačky bude poprvé znechucen a překvapen, ale dejte tomu čas a věřím, že jsi zvyknete. Už nic jiného žvýkat ani nebudu. Doporučuju každému.

souhlas | 6.9.2013 17:12:53 | Magda

souhlasím s předchozím komentářem, je to překvapení, ale po chvíli ne až tak nepříjemné, plus děláte pro své zuby maximum. běžné žvýkačky nepomůžou, naopak, chemie je pro tělo nic moc.

První ochutnání | 11.9.2013 16:05:47 | Petra

Dnes jsem poprvé ochutnala pryskyřici bez příchuti. První minutu mi to přišlo ošklivé, ale po chvilce mi to začalo chutnat. Bohužel nesouhlasím s předešlými komentáři. Pryskyřice se mi nalepila na zuby a nemůžu ji dostat dolů...

* povinné

Vlastnosti

Složení: Pryskyřice modřínu (96 %) , Extrakt kávových zrn (4 %)
i
i

obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína