/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Šikmý štětec na tvářenku 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
369
ks
Bez DPH 305 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Šikmý štětec na tvářenku 1 ks

Lily Lolo Šíkmý štětec na tvářenku je ideálním nástrojem pro vaše dokonalé líčení. Tento štětec má precizní šikmo zastřižený vlas, díky kterému ideálně padne do oblasti lícních kostí a nanášení produktů je velmi přesné. Jedná se o multifunkční štětec, který je sice primárně určený na tvářenku, ale můžete jej také využít pro pohodlné nanášení bronzeru, kontur či rozjasňovače.

Štětec je vhodný i pro vegany, jeho štětiny jsou tvořeny syntetickým vláknem. Umělý vysoce kvalitní vlas je vhodný pro použití na libovolné partie obličeje, výborně sedí i do oblasti pod lícní kosti či kolem nosu pro bezchybné konturování tváře. Jelikož je velice jemný a šetrný, nenamáhá pokožku, nezpůsobuje začervenání i citlivé pleti a jeho použití je mimořádně příjemné. Je proto vhodný i na pleť, která je náchylná k podráždění.

Tento štětec velice dobře padne do ruky a snadno se s ním pracuje. Je určený především na sypké produkty, ale můžete jej efektivně využít také na kompaktní tvářenky či bronzery. Syntetické štětiny nenabírají přebytek produktu a zabraňují prášení líčidel, která pak pomaleji ubývají. Bíle lakovaná dřevěná rukojeť působí velmi elegantním dojmem a bude se skvěle vyjímat na vašem toaletním stolku či v kosmetické taštičce.

Použití: Štětcem naberte malé množství tvářenky, zapracujte do štětce a lehkými pohyby nanášejte na oblast jablíček tváří. Pro optické zúžení obličeje můžete tvářenku protáhnout výše a do stran na lícní kosti.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Šikmý štětec na tvářenku 1 ks

Lily Lolo Šikmý štetec na lícenku je ideálnym nástrojom pre vaše dokonalé líčenie. Tento štetec má precízne šikmo zastrihnutý vlas, vďaka ktorému ideálne padne do oblasti lícnych kostí a nanášanie produktu je veľmi presné. Ide o multifunkčný štetec, ktorý je síce primárne určený na lícenku, ale môžete ho tiež využiť pre pohodlné nanášanie bronzeru, kontúr či rozjasňovačov.

Štetec je vhodný aj pre vegánov, jeho štetiny sú tvorené syntetickým vláknom. Umelý vysoko kvalitný vlas je vhodný pre použitie na ľubovoľné partie tváre, výborne sedí aj do oblasti pod lícne kosti či okolo nosa pre bezchybné kontúrovanie tváre. Keďže je veľmi jemný a šetrný, nenamáha pokožku, nespôsobuje začervenanie aj citlivej pleti a jeho použitie je mimoriadne príjemné. Je preto vhodný aj na pleť, ktorá je náchylná k podráždeniu. 

Tento štetec veľmi dobre padne do ruky a ľahko sa s ním pracuje. Je určený predovšetkým na sypké produkty, ale môžete ho efektívne využiť tiež na kompaktné lícenky či bronzery. Syntetické štetiny nenaberajú prebytok produktu a zabraňujú prášeniu líčidiel, ktoré potom pomalšie ubúdajú. Bielo lakovaná drevená rukoväť pôsobí veľmi elegantným dojmom a bude sa skvele vynímať na vašom toaletnom stolíku či v kozmetickej taštičke. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetické štětiny
i
i

obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz