/    /    /    /    /  

Coslys Silně tužící vlasový gel červené řasy 150 ml

Strong Hold Hair Gel

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 12 ml / 30 Kč
Kategorie: Gely na vlasy
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
344
ks
Bez DPH 284 Kč

Coslys Silně tužící vlasový gel červené řasy 150 ml

Vlasový gel s červenou mořskou řasou Coslys je skvělým pomocníkem pro každodenní účes. Díky své unikátní receptuře umožní vytvořit si styl a účes bez poškození vlasů. Je bohatý na stopové prvky přítomné ve vlasové struktuře, výtažek z červené mořské řasy dodává vlasovému vláknu minerály a restrukturalizuje ho.

Snadno se nanáší, tekutá textura nezanechává lepkavý pocit a umožňuje rovnoměrné nanesení přípravku. Stylingový efekt vydrží dlouho na vlasech, aniž by se gel odlupoval nebo vysušoval vlasy. Nezatěžuje vlasy ani neovlivňuje barvu a odstín vlasů. Má přírodní složení, neobsahuje umělá barviva nebo parfemace a snadno se z vlasů vymývá.

Použití: Naneste malé množství gelu do dlaně jedné ruky, protřete v rukou a a prsty vytvarujte vlasy nebo několik pramenů k dosažení požadovaného stylu. Může být použit denně na vlhké nebo suché vlasy.

Upozornění: Textura gelu se může lišit v závislosti na teplotě, aniž by se změnily jeho vlastnosti nebo jeho snadná aplikace.

Coslys Silně tužící vlasový gel červené řasy 150 ml

Vlasový gél s červenou morskou riasou Coslys je skvelým pomocníkom pre každodenný účes. Vďaka svojej unikátnej receptúre umožní vytvoriť si štýl a účes bez poškodenia vlasov. Je bohatý na stopové prvky prítomné vo vlasovej štruktúre, výťažok z červenej morskej riasy dodáva vlasovému vláknu minerály a reštrukturalizuje ho.

Ľahko sa nanáša, tekutá textúra nezanecháva lepkavý pocit a umožňuje rovnomerné nanesenie prípravku. Stylingový efekt vydrží dlho na vlasoch bez toho, aby sa gél odlupoval alebo vysúšal vlasy. Nezaťažuje vlasy ani neovplyvňuje farbu a odtieň vlasov. prírodné zloženie, neobsahuje umelé farbivá alebo parfumácie a ľahko sa z vlasov vymýva.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua (Water), Spiraea Ulmaria Flower Extract1), Chondrus Crispus (Carrageenan), Glycerin, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Chondrus Crispus (Carrageenan) Extract, Dehydroacetic Acid, Linalool, Limonene
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
složení: vhodné pro vegany

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/