/    /    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Šípkový olej, bio 200 ml

Značka:
Množství: 200 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 100 ml / 379 Kč 20 ml / 144 Kč
Kategorie: Šípkový olej
Certifikáty: CPK BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
649
ks
Bez DPH 564 Kč

Nobilis Tilia Šípkový olej, bio 200 ml

Bio šípkový olej Nobilis Tilia pečuje a regeneruje poškozenou pokožku díky vysokému obsahu antioxidantů a vitaminů. Šípek je vhodný pro všechny typy pleti. Ochrání je před známkami stárnutí a vznikem vrásek, pokožku totiž posiluje a aktivně regeneruje. Díky tomu je šípkový olej extrahovaný CO2 vhodný také pro ošetření pleti trpící na akné, ekzémy, ale i pro ošetření zjizvené pleti.

Šípkový olej je bohatý na množství vitaminu C, silného antioxidantu, také vitaminu A, nenasycených mastných kyselin a také karotenoidů. Toto bohaté složení zaručuje perfektní hloubkovou výživu pro všechny typy pleti, obzvláště pro pleť zralou, pokožku zjemňuje a posiluje vůči nepříznivým vnějším vlivům, jako jsou prudké sluneční paprsky. Šípkový olej má také výborné anti-age účinky, podporuje elasticitu a zdraví pleti.

Vzhledem k výživnému složení olej aktivně regeneruje poškozenou pleť, hojí ji a eliminuje viditelnost jizev. Jedno, jestli se jedná o drobné jizvičky či větší zbytnělé jizvy nebo dokonce strie. Olej pokožku zjemní, zahojí a posílí její strukturu.

Použití: Pár kapek oleje aplikujte na čistou navlhčenou pokožku obličeje ráno a/nebo večer a lehce rozetřete.

Tip: Olej můžete používat jak v péči o obličej, tak i o pokožku celého těla.

Nobilis Tilia Šípkový olej, bio 200 ml

Bio šípkový olej Nobilis Tilia ošetruje a regeneruje poškodenú pokožku vďaka vysokému obsahu antioxidantov a vitamínov. Je vhodný na všetky typy pleti. Ochráni pred známkami starnutia a vznikom vrások, pokožku totiž posilňuje a aktívne regeneruje. Vďaka tomu je  šípkový olej extrahovaný CO2 vhodný tiež na ošetrenie pleti, ktorá trpí na akné, ekzémy, ale aj na ošetrenie zjazvenej pleti.

Šípkový olej je bohatý na množstvo vitamínu C, silného antioxidantu, tiež vitamínu A, nenasýtených mastných kyselín aj karotenoidov. Toto bohaté zloženie zaručuje perfektnú hĺbkovú výživu pre všetky typy pleti, obzvlášť pre pleť zrelú, pokožku zjemňuje a posilňuje voči nepriaznivým vonkajším vplyvom, ako sú prudké slnečné lúče. Šípkový olej má tiež výborné anti-age účinky, podporuje elasticitu a zdravie pleti.

Vzhľadom na výživné zloženie olej aktívne regeneruje poškodenú pleť, hojí ju a eliminuje viditeľnosť jaziev. Je jedno, či sa jedná o drobné jazvičky či väčšie zhrubnuté jazvy, alebo dokonca strie. Olej pokožku zjemní, zahojí a posilní jej štruktúru.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Rosa Rubiginosa Seed Oil
i
i

konzistence: olejová
obal: plastový

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz