/    /    /    /    /  

Šípkový sirup Cholosas 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Ostatní šťávy a sirupy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
191
ks
Bez DPH 166 Kč

Šípkový sirup Cholosas 250 g

Šípkový sirup Cholosas je doporučován jako doplňková léčba při zánětech žlučníku i jako prevence při jeho poruchách, může se užívat při C a P hypovitaminózách a hlavně je díky vysokému obsahu vitaminu C neocenitelným pomocníkem při oslabené imunitě a začínajícím nachlazení.

Díky vysokému obsahu vitaminu C je užívání sirupu vhodné jako prevence v obdobích častých nachlazení, kdy dokáže posílit imunitu a zvýšit odolnost organismu vůči infekci. Sirup je vhodný i při akutním nachlazení jako doplňková léčba. Dokáže zmírnit příznaky rýmy i kašle a tím znatelně urychlit léčbu.

Cholosas šípkový sirup je čistě přírodní koncentrovaný unikátní zdroj vitamínu C. Sirup obsahuje pouze extrakt šípku bez konzervantů či barviv. Díky husté konzistenci a výborné nasládlé chuti je sirup oblíbený i u dětí.

Dávkování: 1 čajová lžička sirupu se užívá 2-3 denně spolu s vodou či čajem.

Šípkový sirup Cholosas 250 g

Šípkový sirup Cholosas je odporúčaný ako doplnková liečba pri zápaloch žlčníka i ako prevencia pri jeho poruchách, môže sa užívať pri C a P hypovitaminózach a hlavne je vďaka vysokému obsahu vitamínu C neoceniteľným pomocníkom pri oslabenej imunite a začínajúcom nachladení.

Vďaka vysokému obsahu vitamínu C je užívanie sirupu vhodné ako prevencia v obdobiach častých nachladení, kedy dokáže posilniť imunitu a zvýšiť odolnosť organizmu voči infekcii. Sirup je vhodný aj pri akútnom nachladnutí ako doplnková liečba. Dokáže zmierniť príznaky nádchy aj kašľa a tým znateľne urýchliť liečbu.

Cholosas šípkový sirup je čisto prírodný koncentrovaný unikátny zdroj vitamínu C. Sirup obsahuje iba šípkový extrakt bez konzervantov či farbív. Vďaka hustej konzistencii a výbornej sladkastej chuti je sirup obľúbený aj u detí.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt ze šípku, Cukr
i
i

konzistence: tekutá
obal: plastový
příznivé účinky: afty, detoxikace, onemocnění močových cest, posílení imunity, stárnutí pleti a organismu, únava, žlučník, játra a ledviny
specifická označení: tradiční ruská medicína