/    /    /    /  

Sirup mišpulníkový, při kašli a nachlazení 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Dýchání, Přírodní lékárna pro děti
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
159
ks
Bez DPH 138 Kč

Sirup mišpulníkový, při kašli a nachlazení 150 ml

Bylinný mišpulníkový sirup Chuan Bei Pi Pa Lu proti kašli a onemocnění horních cest dýchacích je vhodným léčebným doplňkem při chrapotu, bolesti hlasivek, zánětu průdušek či chronickém kašli. Užívání sirupu napomáhá snadnému vykašlávání a rozpouštění hlenu.

Sirup je často vyhledáván díky kvalitnímu účinnému složení z bylin, působících na zastavení kašle z nejrůznějších příčin. Může jít o kašel produktivní, tj. s vykašláváním hojných hlenů, či o kašel suchý, dráždivý.

Obsažené bylinky pročišťují a zvlhčují plíce, a tím podporují regeneraci poškozené sliznice dýchacího ústrojí a zastavují kašel. Pravidelné užívání sirupu podporuje přirozené plicní funkce, napomáhá správnému dýchání a odstraňuje hleny. Sirup je vhodným preventivním doplňkem stravy, ale užívat se může i při akutním vypuknutí onemocnění. Bylinky dokáží snížit horečku a zmírnit škrábání krku.

Dávkování: Dospělí užívají 1 polévkovou lžíci 3- 4 denně, děti od 3 do 12 let 1 lžičku 3 denně. Sirup zapijeme teplou vodou či čajem.

Upozornění: Při léčbě kašle a zahlenění se doporučuje přerušit konzumace sladkostí a mléčných výrobků.

Sirup mišpulníkový, při kašli a nachlazení 150 ml

Bylinný mišpuľníkový sirup Chuan Bei Pi Pa Lu proti kašľu a ochorení horných dýchacích ciest je vhodným liečebným doplnkom pri chrapote, bolesti hlasiviek, zápale priedušiek či chronickom kašli. Užívanie sirupu napomáha ľahkému vykašliavaniu a rozpúšťaniu hlienu.

Sirup je často vyhľadávaný vďaka kvalitnému účinnému zloženiu z bylín, pôsobiacich na zastavenie kašľa z najrôznejších príčin. Môže ísť o kašeľ produktívny, tj. s vykašliavaním hojných hlienov, či o kašeľ suchý, dráždivý.
 
Obsiahnuté bylinky prečisťujú a zvlhčujú pľúca, a tým podporujú regeneráciu poškodenej sliznice dýchacieho ústrojenstva a zastavujú kašeľ. Pravidelné užívanie sirupu podporuje prirodzené pľúcne funkcie, napomáha správnemu dýchaniu a odstraňuje hlieny. Sirup je vhodným preventívnym doplnkom stravy, ale užívať sa môže aj pri akútnom vypuknutí ochorenia. Bylinky dokážu znížiť horúčku a zmierniť škrabanie krku.

* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Řebčík Thunbergův, Mišpulník Japonský, Platykodon Velkokvětý, Semeno meruňky, Nať Máty Jednokališné, Maltosa
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: tradiční čínská medicína
užití: vnitřní