/    /    /    /  

Šišák bajkalský, extrakt 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Šišák bajkalský, extrakt 50 ml

Šišák bajkalský je poměrně vzácná bylinka, která přirozeně roste v oblastech kolem jezera Bajkalu. Využívání jejích blahodárných účinků má dlouhodobou tradici především v čínské a tibetské medicíně. Má velmi silné protizánětlivé a antioxidační účinky. Obnovuje tkáň a buňky jater. V lidovém léčitelství se používá dokonce jako podpůrný prostředek po chemo a radioterapii. Přípravek má formu kapek lihového extraktu z kořene šišáku. Díky jeho tekuté konzistenci se lépe vstřebává a rychleji účinkuje.

Výborně posiluje obranyschopnost organismu. Pomáhá tak nejen předcházet vzniku onemocnění, ale díky svým silným antiseptickým účinkům zmírňuje také stav chorob i během jejich průběhu. Působí bezvadně při infekcích horních cest dýchacích, bronchitidách a astmatu, proti zánětům a při vysokých teplotách.

Šišák má také výrazné detoxikační účinky. Čistí a regeneruje játra, čímž posiluje jejich přirozenou čistící schopnost. Pročišťuje i krev, snižuje hladinu škodlivého cholesterolu, zlepšuje průtok krve, a upravuje tak i vysoký krevní tlak. Látky v něm obsažené výrazně chrání srdce a celý srdečně-cévní systém.

Bylina se používá také jako uklidňující prostředek při funkčních poruchách nervové soustavy, jako jsou nespavost, stres, úzkost, deprese, nervové zhroucení, duševní vyčerpání, tréma, bolesti hlavy, bolesti v oblasti srdce a šumění v hlavě.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 15-25 °C na tmavém místě.

Dávkování: Užívejte 20-30 kapek třikrát denně před jídlem. Kapky rozmíchejte v cca 50 ml vody. Kúru provádějte po dobu tří až čtyř týdnů.

Upozornění: Není určeno pro děti.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt kořene šišáku bajkalského v 67% alkoholu
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnitřní