/    /    /    /  

Šišák bajkalský, extrakt 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Hormony a ledviny, Mozek a krevní oběh, Ostatní produkty pro psychickou pohodu, Bolest hlavy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Šišák bajkalský, extrakt 50 ml

Šišák bajkalský je poměrně vzácná bylinka, která přirozeně roste v oblastech kolem jezera Bajkalu. Využívání jejích blahodárných účinků má dlouhodobou tradici především v čínské a tibetské medicíně. Má velmi silné protizánětlivé a antioxidační účinky. Obnovuje tkáň a buňky jater. V lidovém léčitelství se používá dokonce jako podpůrný prostředek po chemo a radioterapii. Přípravek má formu kapek lihového extraktu z kořene šišáku. Díky jeho tekuté konzistenci se lépe vstřebává a rychleji účinkuje.

Výborně posiluje obranyschopnost organismu. Pomáhá tak nejen předcházet vzniku onemocnění, ale díky svým silným antiseptickým účinkům zmírňuje také stav chorob i během jejich průběhu. Působí bezvadně při infekcích horních cest dýchacích, bronchitidách a astmatu, proti zánětům a při vysokých teplotách.

Šišák má také výrazné detoxikační účinky. Čistí a regeneruje játra, čímž posiluje jejich přirozenou čistící schopnost. Pročišťuje i krev, snižuje hladinu škodlivého cholesterolu, zlepšuje průtok krve, a upravuje tak i vysoký krevní tlak. Látky v něm obsažené výrazně chrání srdce a celý srdečně-cévní systém.

Bylina se používá také jako uklidňující prostředek při funkčních poruchách nervové soustavy, jako jsou nespavost, stres, úzkost, deprese, nervové zhroucení, duševní vyčerpání, tréma, bolesti hlavy, bolesti v oblasti srdce a šumění v hlavě.

Skladování: Uchovávejte při teplotě 15-25 °C na tmavém místě.

Dávkování: Užívejte 20-30 kapek třikrát denně před jídlem. Kapky rozmíchejte v cca 50 ml vody. Kúru provádějte po dobu tří až čtyř týdnů.

Upozornění: Není určeno pro děti.

Šišák bajkalský, extrakt 50 ml

Šišak bajkalský je pomerne vzácna bylinka, ktorá prirodzene rastie v oblastiach okolo jazera Bajkalu. Využívanie jej blahodarných účinkov má dlhodobú tradíciu predovšetkým v čínskej a tibetskej medicíne. Má veľmi silné protizápalové a antioxidačné účinky. Obnovuje tkanivo a bunky pečene. V ľudovom liečiteľstve sa používa ako podporný prostriedok po chemoterapii a rádioterapii. Prípravok má formu kvapiek liehového extraktu z koreňa šišaka. Vďaka jeho tekutej konzistencii sa lepšie vstrebáva a rýchlejšie účinkuje.

Výborne posilňuje obranyschopnosť organizmu. Pomáha tak nielen predchádzať vzniku ochorenia, ale vďaka svojim silným antiseptickým účinkom zmierňuje tiež stav chorôb i počas ich priebehu. Pôsobí bezchybne pri infekciách horných dýchacích ciest, bronchitíde a astme, proti zápalom a pri vysokých teplotách.

Šišak tiež výrazné detoxikačné účinky. Čistí a regeneruje pečeň, čím posilňuje jej prirodzenú čistiacu schopnosť. Prečisťuje i krv, znižuje hladinu škodlivého cholesterolu, zlepšuje prietok krvi, a upravuje tak aj vysoký krvný tlak. Látky v ňom obsiahnuté výrazne chránia srdce a celý srdcovo-cievny systém.

Bylina sa používa aj ako upokojujúci prostriedok pri funkčných poruchách nervovej sústavy, ako nespavosť, stres, úzkosť, depresia, nervové zrútenie, duševné vyčerpanie, tréma, bolesť hlavy, bolesť v oblasti srdca a šumenie v hlave.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt kořene šišáku bajkalského v 67% alkoholu
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnitřní