/    /    /    /  

Šišák bajkalský

Značka:
Množství: 40 tablet, 10 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Další velikosti: 80 tablet / 372 Kč
Kategorie: Mozek a krevní oběh, Ostatní produkty pro psychickou pohodu
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
168
ks
Bez DPH 146 Kč

Šišák bajkalský

Šišák bajkalský je poměrně vzácná bylinka, která přirozeně roste v oblastech kolem jezera Bajkalu. Využívání jejích blahodárných účinků má dlouhodobou tradici především v čínské a tibetské medicíně. Má velmi silné protizánětlivé a antioxidační účinky. Obnovuje tkáň a buňky jater. V lidovém léčitelství se používá jako podpůrný prostředek po chemo a radioterapii.

Výborně posiluje obranyschopnost organismu. Pomáhá tak nejen předcházet vzniku onemocnění, ale díky svým silným antiseptickým účinkům zmírňuje také stav chorob i během jejich průběhu. Působí bezvadně při infekcích horních cest dýchacích, bronchitidách a astmatu, proti zánětům a při vysokých teplotách.

Šišák má také výrazné detoxikační účinky. Čistí a regeneruje játra, čímž posiluje jejich přirozenou čistící schopnost. Pročišťuje i krev, snižuje hladinu škodlivého cholesterolu, zlepšuje průtok krve, a upravuje tak i vysoký krevní tlak. Látky v něm obsažené výrazně chrání srdce a celý srdečně-cévní systém. Bylina se používá také jako uklidňující prostředek při funkčních poruchách nervové soustavy, jako jsou nespavost, stres, úzkost, deprese, nervové zhroucení, duševní vyčerpání, tréma, bolesti hlavy, bolesti v oblasti srdce a šumění v hlavě.

Dávkování: Užívejte jednu tabletu třikrát denně po dobu 10-14 dní.

Upozornění: Přípravek není určen dětem ani kojícím ženám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Extrakt z kořene šišáku bajkalského, Kyselina askorbová - vitamin C, Bramborový škrob, Mikrokrystalická celulóza, Laktóza, Stearan vápenatý
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnitřní