/    /    /    /  

Energy Skeletin

Značka:
Množství: 135 kapslí
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Vlasy a kůže, Klouby a svaly
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
581
ks
Bez DPH 505 Kč

Energy Skeletin

Energy Skeletin je přírodní bioinformační přípravek se složením bohatým na důležité minerály a stopové prvky, jež podporují správnou funkci pohybového aparátu a napomáhají udržet zdravý stav všech pojivových tkání. Působí příznivě na tvorbu kostní hmoty, je vhodným doplňkem stravy při mnoha kloubních či kostních onemocněních.

Díky obsahu jemně rozemleté sépiové kosti je výrobek bohatý na množství minerálních látek, jako je vápník či hořčík. Tyto prvky jsou důležité jak pro stavbu kostí, tak jako biologický katalyzátor mnoha metabolických dějů v organismu. Skeletin pomáhá při degenerativních procesech kosti a úbytku kostní hmoty, jako je osteoporóza, která nastává zejména ve vyšším věku či v období hormonálních změn. Působí pozitivně také na klouby a při onemocněních chrupavek, mezi které patří například artróza či revmatismus.

Skeletin napomáhá efektivnímu hospodaření s minerály v organismu, čímž podporuje budování kosti v období růstu a naopak zabraňuje jejímu rychlému úbytku ve stáří. Díky všestrannému vlivu také zvyšuje kvalitu vlasů a nehtů, zlepšuje elasticitu pokožky a celkově posiluje funkci pohybového aparátu. Je vhodný také pro sportovce či v obdobích zvýšené potřeby minerálních látek.

Použití: Po třech týdnech používání následuje týdenní pauza.

Tip: Během užívání přípravku doporučujeme zvýšit příjem tekutin.

Dávkování: Užívejte 2 kapsle ráno, 2 kapsle v poledne a 1 večer po jídle.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti do 3 let a osoby přecitlivělé na včelí, mořské a sójové produkty.

Energy Skeletin

Energy Skeletin je prírodný bioinformačný prípravok so zložením bohatým na dôležité minerály a stopové prvky, ktoré podporujú správnu funkciu pohybového aparátu a napomáhajú udržať zdravý stav všetkých spojivových tkanív. Pôsobí priaznivo na tvorbu kostnej hmoty, je vhodným doplnkom stravy pri mnohých kĺbnych či kostných ochoreniach.

Vďaka obsahu jemne rozomletej sépiovej kosti je výrobok bohatý na množstvo minerálnych látok, ako je vápnik či horčík. Tieto prvky sú dôležité ako pre stavbu kostí, tak tiež ako biologický katalyzátor mnohých metabolických dejov v organizme. Skeletin pomáha pri degeneratívnych procesoch kostí a úbytku kostnej hmoty, ako je osteoporóza, ktorá nastáva predovšetkým vo vyššom veku či v období hormonálnych zmien. Takisto pozitívne pôsobí na kĺby a pri ochoreniach chrupaviek, medzi ktoré patrí napríklad artróza či reumatizmus.

Skeletin napomáha efektívnemu hospodáreniu s minerálmi v organizme, čím podporuje budovanie kostí v období rastu a naopak zabraňuje jej rýchlemu úbytku v starobe. Vďaka všestrannému vplyvu tiež zvyšuje kvalitu vlasov a nechtov, zlepšuje elasticitu pokožky a celkovo posilňuje funkciu pohybového aparátu. Je vhodný takisto pre športovcov či v obdobiach zvýšenej potreby minerálnych látok.

 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Glycine Soja (Soybean) Oil, Gelatin, Os Sepiae Powder, Glycerin, Collagen, Fish Oil, Aqua, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Glyceryl Monostearate, Rosa Canina (Rose Hip) Extract, Beeswax (Cera Alba), Caramel, Lecithin
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
přebal: papírový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnitřní

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz