/    /    /    /    /  

Energy Skelevet

Značka:
Množství: 135 tobolek
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Minerály pro psy a pro kočky, Doplňky na klouby pro psy
Produktová řada: EnergyVet
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
549
ks
Bez DPH 477 Kč

Energy Skelevet

Přípravek Skelevet EnergyVet určený pro vaše zvířecí mazlíčky představuje unikátní komplex přírodních látek, které mají pozitivní vliv na kosti a klouby. Tobolky díky svému složení představují optimální výživu a regeneraci. Podporují správný růst kostí a jejich mineralizaci. Navíc pomáhají bojovat proti vzniku onemocnění, jako je například osteoporóza.

Tobolky Skelevet obsahují množství minerálních látek přírodního původu, jako je například vápník, fosfor, hořčík, mangan, křemík a další, a jsou tak výborných doplňkem napomáhajícím udržovat správný stav kostí, kloubů a svaloviny. Díky vitaminům D, C, A, nenasyceným mastným kyselinám i kolagenu se přípravek v těle lépe vstřebává. Je vhodný pro všechny druhy zvířat, zejména pak pro rostoucí mláďata, kterým pomáhá zajistit optimální růst. Lze jej využít i pro regeneraci zlomenin a po operacích kostí.

Dávkování: Zvířatům do 2 kg podávejte 1 tobolku 1× denně, zvířatům od 2 do 50 kg 1-2 tobolky 2× denně a zvířatům nad 50 kg 1-2 tobolky na každých 50 kg hmotnosti 2× denně.

Upozornění: Nepřekračujte denní dávkování! Po 3 týdnech užívání udělejte týdenní pauzu, poté opět pokračujte v podávání. Během užívání zajistěte dostatečný příjem pitné vody.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sójový olej, Želatinová kapsle, Prášek ze sépiové kosti, Glycerin, Kolagen, Rybí olej, Voda, Extrakt z listu a stonku kopřivy dvoudomé, Glycerolmonostearat, Síran manganatý, Extrakt plodů šípku, Včelí vosk, Karamel, Lecitin
i
i

konzistence: pevná
obal: plastový
produktové řady: EnergyVet

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz