/    /    /    /    /  

Nobilis Tilia Skořice - plod 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
184
ks
Bez DPH 152 Kč

Nobilis Tilia Skořice - plod 10 ml

Nobilis Tilia Skořice - plod je čistý éterický olej ze skořice šedé, jenž neobsahuje žádné příměsi tak, aby jeho účinek byl maximální. Olej ze skořice šedé má zajímavou hořkou vůni s kouřově ovocným nádechem. Destiluje se ze suchých plodů a svojí vůní i složením se od známé a typické skořice velmi liší. 

Tento éterický olej má mírně stimulační účinky na fyzickou i psychickou stránku organismu, působí při únavě, úzkostech a stresu. Má také analgetický efekt, dlouhodobě ulevuje od bolestí a zmírňuje svalové stahy. Lze jej používat jak samostatně, tak ve směsích s dalšími esenciálními oleji.

Prospěšný vliv skořice šedé lze využít také ve variacích určených pro zdraví dýchacích cest, skořice šedá podporuje jejich uvolnění a pročištění. Zároveň má také hřejivé účinky a podporuje lokální prokrvení tkání.

 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pár kapek éterického oleje můžete přidat do čistého rostlinného oleje či krému, a vytvořit si tak vlastní jedinečnou vůni.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Glaucescens Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bodnutí hmyzem, celulitida, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz