/    /    /    /    /  

Taoasis Skořice bio 5 ml

Značka:
Množství: 5 ml
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Produktová řada: Baldini Jednodruhové ÉO
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
357
ks
Bez DPH 310 Kč

Taoasis Skořice bio 5 ml

Intenzivní teplá vůně skořicového éterického oleje Taoasis vám připomene Vánoce a navodí poklidnou a harmonickou atmosféru. Je ideální do chladných podzimních či zimních dnů, kdy pouhé přivonění prohřeje vaše prokřehlé končetiny. Skořice má silně povzbuzující účinek. Podporuje činnost srdce i plic. Pomáhá odstranit dlouhodobou únavu a zmírňuje depresi.

Skořicový esenciální olej zároveň působí antisepticky a je používán jako přírodní dezinfekce do místností. Podporuje správnou funkci trávicího systému a zmírňuje nadýmání a plynatost. Mimo jiné také ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení a čistí dýchací cesty.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Skořicový éterický olej raději nepoužívejte na pokožku či pouze ve velmi nízké koncentraci. Má velmi silný prokrvující účinek a mohl by ji podráždit. Olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku.

Taoasis Skořice bio 5 ml

Intenzívna teplá vôňa škoricového éterického oleja vám pripomenie Vianoce a navodí pokojnú a harmonickú atmosféru. Je ideálna na chladné jesenné či zimné dni, kedy obyčajné privoňanie prehreje vaše skrehnuté končatiny. Škorica má silne povzbudzujúci účinok. Podporuje činnosť srdca a pľúc. Pomáha odstrániť dlhodobú únavu a zmierňuje depresie.

Škoricový esenciálny olej zároveň pôsobí antisepticky a je používaný ako prírodná dezinfekcia do miesností. Podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a zmierňuje nadúvanie a plynatosť. Okrem iného tiež uľavuje od príznakov chrípky a prechladnutia a čistí dýchacie cesty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Zeylanicum Leaf Oil
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Baldini Jednodruhové ÉO

Výrobce

TAOASIS GmbH
Dahlbrede 3
32758 Detmold
Německo
http://taoasis.com/