/    /    /    /    /  

Saloos Skořice 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
73
ks
Bez DPH 60 Kč

Saloos Skořice 10 ml

Saloos Skořice je velice oblíbený esenciální olej díky své přirozeně stimulující vůni, jenž účinně neutralizuje nepříjemné pachy a dodá vaší domácnosti či pracovišti atmosféru harmonie a uvolnění. Sladké a jemně kořeněné tóny mají osvěžující efekt na tělo i mysl.

Éterický olej ze skořice má významné povzbuzující účinky, pomáhá při špatné náladě a chronické únavě. Stimuluje myšlení a je výborným pomocníkem při problémech s poruchami koncentrace. Zároveň je také přirozeným afrodiziakem a podporuje lokální prokrvení tkání.

Skořicový esenciální olej zároveň působí antisepticky a je používán jako přírodní dezinfekce do místností. Podporuje správnou funkci trávicího systému a zmírňuje nadýmání a plynatost. Mimo jiné také ulevuje od příznaků chřipky a nachlazení a čistí dýchací cesty.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Nepoužívejte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Skořice 10 ml

Saloos Škorica je veľmi obľúbený esenciálny olej vďaka svojej prirodzene stimulujúcej vôni, ktorá účinne neutralizuje nepríjemné pachy a dodá vašej domácnosti či pracovisku atmosféru harmónie a uvoľnenia. Sladké a jemne korenisté tóny majú osviežujúci efekt na telo i myseľ.

Éterický olej zo škorice má významné povzbudzujúce účinky, pomáha pri zlej nálade a chronickej únave. Stimuluje myslenie a je výborným pomocníkom pri problémoch s poruchami koncentrácie. Zároveň je tiež prirodzeným afrodiziakom a podporuje lokálne prekrvenie tkanív.

Škoricový esenciálny olej zároveň pôsobí antisepticky a je používaný ako prírodná dezinfekcia do miestností. Podporuje správnu funkciu tráviaceho systému a zmierňuje nadúvanie a plynatosť. Okrem iného tiež uľavuje od príznakov chrípky a nachladnutia a čistí dýchacie cesty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Cinnamomum Aromaticum Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: afrodiziakum, bodnutí hmyzem, celulitida, hojení ran a zánětů, nachlazení a viróza, svalové napětí a křeče
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz