/    /    /  

Ecce Vita Škrabka na jazyk 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Ústní hygiena, Ostatní produkty přírodní lékárny
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
159
ks
Bez DPH 131 Kč

Ecce Vita Škrabka na jazyk 1 ks

Škrabka na jazyk Ecce Vita z kvalitního nerezu účinně odstraňuje povlak na jazyku a je nepostradatelným pomocníkem v péči o ústní dutinu. Pravidelným používáním dochází ke snížení výskytu bakterií a toxinů v ústech, a tím i k odstranění zápachu z úst.

Podle starých lékařských spisů má odstraňování povlaku na jazyku patřit k denní hygieně stejně jako například čištění zubů. Povlak na jazyku se tvoří po každém jídle a hlavně přes noc a může signalizovat přítomnost toxinů v těle. Pokud je z jazyka neodstraníme, spolknutím se vracejí do zažívacího systému a způsobují po určité době problémy. Tyto toxiny totiž poskytují vhodné podmínky pro bakteriální a kvasinková onemocnění v trávícím ústrojí i v dutině ústní. Odstraněním povlaku navíc můžeme účinně bojovat proti nepříjemnému zápachu z úst.

Použití: Čištění provádějte ráno nalačno, před vyčištěním zubů. Vezměte oběma rukama konce škrabky. Zakulaceným koncem jemně stírejte povrch jazyka od kořene ke špičce jazyka, opakujte 5 - 7x. Škrabku omyjte teplou vodou a osušte.

Ecce Vita Škrabka na jazyk 1 ks

Škrabka na jazyk Ecce Vita z kvalitného nerezu účinne odstraňuje povlak na jazyku a je nepostrádateľným pomocníkom v starostlivosti o ústnu dutinu. Pravidelným používaním dochádza k zníženiu výskytu baktérií a toxínov v ústach a tým aj na odstránenie zápachu z úst.

Podľa starých lekárskych spisov odstraňovanie povlaku na jazyku patriť k dennej hygiene rovnako ako napríklad čistenie zubov. Povlak na jazyku sa tvorí po každom jedle a hlavne cez noc a môže signalizovať prítomnosť toxínov v tele. Ak ich z jazyka neodstránime, prehltnutím sa vracajú do zažívacieho systému a spôsobujú po určitej dobe problémy. Tieto toxíny totiž poskytujú vhodné podmienky pre bakteriálne a kvasinkové ochorenia v tráviacom ústrojenstve aj v dutine ústnej. Odstránením povlaku navyše môžeme účinne bojovať proti nepríjemnému zápachu z úst.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Kvalita | 21.11.2016 10:38:10 | Daniel

Opravdu kvalitní škrabka na jazyk - o několik tříd víše než Prof*med atd. Doporučuji, Dr. Frej má opravdu kvalitní výrobky.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Nerez
i
i

obal: papírový, plastový
specifická označení: ájurvédské produkty
užití: vnější

Výrobce

Ecce Vita - Dr. Frej spol. s r.o.
Holandská 10
101 00 Praha 10
Česká republika
http://eccevita.cz/