/    /    /    /  

Slanobýl chlumný 50 g

Značka:
Množství: 50 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Trávení, Mozek a krevní oběh, Játra a žlučník
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
109
ks
Bez DPH 95 Kč

Slanobýl chlumný 50 g

Slanobýl je bylina rostoucí v oblasti Sibiře, Bajkalu a Altaje. Obsahuje řadu aminokyselin, flavonoidů, glykosidů a vitaminů. Má vliv na metabolismus tuků a činnost jater, upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi a je proto vhodný při redukci váhy.

Čaj ze slanobýlu velmi příznivě působí na funkci jateržlučníkuslinivky a ledvin, upravuje metabolismus tuků a cukrů a hladinu cholesterolu. Má hepatoprotektivní a detoxikační účinek, pomáhá upravovat hmotnost a zlepšuje trávení. Kromě toho blahodárně působí na zdraví cév a zraku.

Příprava: 2 čajové lžičky zalijte 250 ml vroucí vody. Nechte louhovat 20-30 minut, poté sceďte a popíjejte během jídla 2-4x denně.

Upozornění: Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Slanobýl chlumný 50 g

Slanobyľ je bylina rastúca v oblasti Sibíri, Bajkalu a Altaja. Obsahuje rad aminokyselín, flavonoidov, glykozidov a vitamínov. Má vplyv na metabolizmus tukov a činnosť pečene, upravuje hladinu cholesterolu a cukru v krvi a je preto vhodná pri redukcii váhy.

Čaj zo slanobyľu veľmi priaznivo pôsobí na funkciu pečene, žlčníka, pankreasu a obličiek, upravuje metabolizmus tukov a cukrov a hladinu cholesterolu. hepatoprotektívny a detoxikačný účinok, pomáha upravovať hmotnosť a zlepšuje trávenie. Okrem toho blahodarne pôsobí na zdravie ciev a zraku.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Slanobýl chlumný
i
i

přebal: papírový
specifická označení: tradiční ruská medicína
užití: vnitřní