/  

Nobilis Tilia Směs éterických olejů 2014 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Kategorie:
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Nobilis Tilia Směs éterických olejů 2014 10 ml

Nobilis Tilia Směs éterických olejů 2014 je harmonicky sestavená kompozice éterickýh olejů, které se vzájemně doplňují a působí v souladu. Tato variace podporuje komunikaci s okolím a udržování korektních osobních i pracovních vztahů.

Podporuje zdravé sebevědomí a pozitivní myšlení. Pomáhá spojovat protiklady a mužské i ženské elementy. Je ideálním prostředkem, jenž vám pomůže k sebevyjádření a širší životní zkušenosti. Posiluje tvořivou sílu v nás a dává vyniknout přirozené krativitě.

Směs pro rok 2014 je velice příjemná, svěží a má stimulační účinek. Přináší radost, potěšení smyslům a chuť prožívat nové. 

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Tip: Pro rychlý účinek nařeďte éterický olej čistým rostlinným olejem a aplikujte na pokožku. Éterický olej nepoužívejte nezředěný.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro použití v těhotenství a pro děti do 5 let věku. Éterický olej neaplikujte na pokožku nezředěný.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Směs esenciálních olejů
i
i

konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

Nobilis Tilia, s.r.o
Vlčí Hora 147
407 46 Krásná Lípa
Česká republika
www.nobilis-tilia-kosmetika.cz