/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Směs MultiGreen

Značka:
Množství: 120 kapslí, 48 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 80 g / 430 Kč
Kategorie: Mladý ječmen, Vojtěška, Směsi superpotravin, Chlorella, Spirulina, Mořské řasy, Dárky pro ženy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
410
ks
Bez DPH 357 Kč

Nástroje Zdraví Směs MultiGreen

Směs Multigreen v kapslích Nástroje Zdraví obsahuje vyváženou kombinaci mladých lístků ječmene, mořských řas a sinic a hnědé rýže, dodává organismu potřebné živiny, podporuje jeho odolnost vůči stresu i onemocněním. Pravidelná konzumace rostlinných kapslí posiluje imunitu, pomáhá lépe se vyrovnat se zátěžovými situacemi a současně podporuje zdravé zažívání.

Směs z mladého ječmene, vojtěšky, mořských i sladkovodních řas a sinic a hnědé rýže dodává organismu vysoký podíl rostlinné vlákniny, ale také množství vitaminů, obzvlášť vitaminů řady B, minerálních látek, enzymů a esenciálních mastných kyselin. Tyto látky podporují činnost imunitního systému, činí jej odolnějším vůči stresu, nadměrné psychické i fyzické zátěži i nemocem.

Vysoký obsah rostlinných bílkovin a vlákniny napomáhá správné činnosti zažívacího traktu i pravidelnému vyprazdňování, navozuje pocit plného žaludku a pomáhá proti přejídání. Rostlinná směs je vhodným potravinovým doplňkem při náročném životním stylu, podporuje zdraví zažívacího traktu i obranyschopnost celého organismu.

Dávkování: Užívejte 5-10 kapslí denně, vydatně zapijte čistou vodou.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Nástroje Zdraví Směs MultiGreen

Zmes MultiGreen Nástroje Zdravia v kapsulách obsahuje vyváženú kombináciu mladých lístkov jačmeňa, morských rias a hnedej ryže, dodáva organizmu potrebné živiny, podporuje jeho odolnosť voči stresu aj ochoreniam. Pravidelná konzumácia rastlinných kapsulí posilňuje imunitu, pomáha lepšie sa vyrovnať so záťažovými situáciami a súčasne podporuje zdravé trávenie.

Zmes z mladého jačmeňa, lucerny, morských aj sladkovodných rias a hnedej ryže dodáva organizmu vysoký podiel rastlinnej vlákniny, no takisto množstvo vitamínov, obzvlášť vitamínov radu B, minerálnych látok, enzýmov a esenciálnych mastných kyselín. Tieto látky podporujú činnosť imunitného systému, zodolňujú ho voči stresu, nadmernej psychickej a fyzickej záťaži aj chorobám.

Vysoký obsah rastlinných bielkovín a vlákniny napomáha pri správnej činnosti tráviacej sústavy a pravidelnom vyprázdňovaní, navodzuje pocit plného žalúdka a pomáha proti prejedaniu sa. Rastlinná zmes je vhodným potravinovým doplnkom pri náročnom životnom štýle, podporuje zdravie tráviacej sústavy aj obranyschopnosť celého organizmu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Mladý ječmen, Vojtěška, Hnědá rýže, Jablečná vláknina, Sladkovodní řasa Chlorella Vulgaris, Spirulina, Mléčné bakterie, Mořská řasa, Kelp, Rostlinné kapsle
i
i

obal: plastový
příznivé účinky: detoxikace, ekzémy a kožní onemocnění, problematická pleť a akné, redukce váhy, únava, žaludeční problémy, zdravé vlasy a nehty

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz