/    /    /    /    /  

Saloos Smrk 10 ml

Značka:
Množství: 10 ml
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Éterické oleje S - Z
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
64
ks
Bez DPH 53 Kč

Saloos Smrk 10 ml

Saloos Smrk je čistá rostlinná silice s výjimečnými účinky na lidský organismus. Smrk zahalí váš domov či pracoviště do své typické lesní dřevité vůně, která výborně čistí vzduch a přináší atmosféru osvěžení a energie. Éterický olej ze smrku má vliv jak na psychiku, tak i tělesnou stránku organismu.

Smrk je výborným pomocníkem při infekcích dýchacího systému. Je s oblibou využíván při rýmě, chřipce či nachlazení. Pročišťuje dýchací cesty a udržuje jejich průchodnost. Podporuje vylučování hlenu, zmírňuje kašel a má přirozené antiseptické účinky.

Esenciální olej ze smrku působí také při chronické únavě a vyčerpání. Stimuluje činnost mozkové kůry a působí příznivě při problémech s poruchou koncentrace. Je vhodný do masážních olejů, kdy ulevuje od bolestí například při revmatizmu a přináší okamžité uvolnění.

Použití: Pár kapek oleje nakapejte do vody v aromalampě, zapalte svíčku a nechte odpařovat. Nenechávejte hořet bez dozoru.

Upozornění: Éterický olej není vhodný pro těhotné ženy a děti do 3 let věku. Neaplikujte ho na pokožku nezředěný.

Saloos Smrk 10 ml

Saloos Smrek je čistá rastlinná silica s výnimočnými účinkami na ľudský organizmus. Smrek zahalí váš domov či pracovisko do svojej typickej lesnej drevitej vône, ktorá výborne čistí vzduch a prináša atmosféru osvieženia a energie. Éterický olej zo smreku má vplyv na psychiku, ale aj telesnú stránku organizmu.

Smrek je výborným pomocníkom pri infekciách dýchacieho systému. Je s obľubou využívaný pri nádche, chrípke či nachladnutí. Prečisťuje dýchacie cesty a udržiava ich priechodnosť. Podporuje vylučovanie hlienu, zmierňuje kašeľ a má prirodzené antiseptické účinky.

Esenciálny olej zo smreku pôsobí tiež pri chronickej únave a vyčerpaní. Stimuluje činnosť mozgovej kôry a pôsobí priaznivo pri problémoch s poruchou koncentrácie. Je vhodný do masážnych olejov, kedy uľavuje od bolestí napríklad pri reumatizme a prináša okamžité uvoľnenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Picea Abies Oil
i
i

aromaterapeutické účinky: astma, nachlazení a viróza, revmatismus a artritida
konzistence: olejová
obal: skleněný

Výrobce

M+H, Míča a Harašta s.r.o.
Terronská 19
160 06 Praha
Česká republika
www.saloos-kosmetik.cz