/    /    /  

Smyslově-morální účinek barev, Johann Wolfgang von Goethe 112 stran

Značka:
Množství: 112 stran
Dostupnost: Skladem u dodavatele
Kategorie: Knihy
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
160
ks
Bez DPH 145 Kč

Smyslově-morální účinek barev, Johann Wolfgang von Goethe 112 stran

Smyslově-morální účinek barev od Johanna Wolfganga von Goethe se snaží přiblížit působení barev na lidskou psychiku, zejména na citový život. Kromě umělecké tvorby tak mohou barvy najít využití i v pedagogice, terapiích a léčbě psychických poruch. Kniha rozebírá působení jednotlivých barev i jejich vzájemných kombinací.

I když je Goethe známý především pro své literární počiny, byl poměrně renesanční osobností a zabýval se mimo jiné také biologií, geologií a pozemním stavitelstvím. Věnoval také mnoho času zkoumání toho, jak lidé vnímají různé barvy a zda jejich použití dokáže ovlivnit jejich náladu a celkový psychický stav.

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.

Smyslově-morální účinek barev, Johann Wolfgang von Goethe 112 stran

Zmyslovo-morálny účinok farieb od Johanna Wolfganga von Goethe sa snaží priblížiť pôsobenie farieb na ľudskú psychiku, najmä na citový život. Okrem umeleckej tvorby tak môžu farby nájsť využitie aj v pedagogike, terapiách a liečbe psychických porúch. Kniha rozoberá pôsobenie jednotlivých farieb aj ich vzájomných kombinácií.

Aj keď je Goethe známy predovšetkým pre svoje literárne počiny, bol pomerne renesančnou osobnosťou a zaoberal sa okrem iného tiež biológiou, geológiou a pozemným staviteľstvom. Venoval tiež veľa času skúmaniu toho, ako ľudia vnímajú rôzne farby a či ich použitie dokáže ovplyvniť ich náladu a celkový psychický stav.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti