/    /  
Přírodní kosmetika Song of India
přeskočit na produkty značky >>

Song of India

Společnost Expo India je rodinná firma s dlouholetou historií. Byla založena roku 1932 v indickém městě Delhi a v současnosti se jedná o jednu z největších společností pro výrobu a export přírodních bylinných produktů jako jsou oleje, parfémy, vonné tyčinky a velké množství dalších zajímavých artiklů. Filozofií firmy je výroba přírodních produktů založených převážně na síle aromaterapie za použití čistých esenciálních olejů.

Základy této úspěšné společnosti položil roku 1932 Jagdamba Prashad Matur, který založil maličkou firmu zaměřenou na výrobu přírodních parfémů, jejichž receptury sám vymyslel. Důraz kladl hlavně na čistě přírodní složení. Nikdy neměl v plánu ze svého podniku vybudovat mezinárodní společnost, dělal vše spíš pro svou rodinu. Všechny receptury předal svému synovi, který pokračoval ve vedení firmy a začal s modernizací a rozšiřováním výroby.

Když se v Indii v šedesátých letech začal rozvíjet turismus, vzrostl zájem o lokální produkty a firma se začala velmi rychle rozvíjet. V současnosti stojí v jejím čele čtyři sourozenci, vnoučata zakladatele Jadamby Prashada, a s láskou dál pečují o dědictví svých předků.

Řazení: Certifikát:
249
Tuhý parfém Song of India Ambra vás zahalí do zemité exotické vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu. 
249
Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-). Tuhý parfém Song of India Aphrodesia vás zahalí d
Song of India Tuhý parfém Buddhovo potěšení 6 g
249
Tuhý parfém se sladce kořeněnými tóny santalu neobsahuje žádné syntetické složky, krásně přilne k pokožce a provoní jí na dlouhou dobu.
249
Uvedená fotografie je momentálně pouze ilustrační. Aktuální fotografii pro Vás už připravujeme :-). Tuhý parfém Song of India Jasmín vás zahalí do  o
249
Tuhý parfém Song of India Konvalinka vás zahalí do sladké omamné květinové vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu.
Song of India Tuhý parfém Krishna musk 6 g
249
Tuhý parfém Song of India Krishna musk vás zahalí do jemné květinové vůně s podtóny pižma, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu.
249
Tuhý parfém Song of India Neroli vás zahalí do svěží letní citrusové vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu.
Song of India Tuhý parfém opium 6 g
249
Tuhý parfém Song of India Opium vás zahalí do sladké orientální vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu.
249
Tuhý parfém Song of India Orchidej vás zahalí do zemité orientální vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu.
Song of India Tuhý parfém pačuli 8 g
249
Tuhý parfém Song of India Pačuli vás zahalí do zemité sladké vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu.
249
Tuhý parfém Song of India Růže vás zahalí do sladké květinové vůně která vás bude doprovázet po dlouhou dobu.
Song of India Tuhý parfém santal 6 g
249
Tuhý parfém Song of India Santal vás zahalí do sladké exotické kořeněné vůně, která vás bude doprovázet po dlouhou dobu.
1-12 z 12první