/    /    /    /  

Energy Spiron sprej do ovzduší 50 ml

Značka:
Množství: 50 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Osvěžovače do bytu, Dýchání
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
296
ks
Bez DPH 245 Kč

Energy Spiron sprej do ovzduší 50 ml

Osvěžující sprej Energy Spiron nejenom že příjemně provoní ovzduší, ale také příznivě působí na dýchání, ale také na zdraví srdce a žlučníku. Sprej se totiž po vdechnutí dostane velice rychle do krve, kde pozitivně ovlivňuje tělesné funkce. Mírní nervové vypětí, pomáhá při nachlazení a posiluje obranyschopnost organismu, navozuje klidný spánek.

Kombinace esenciálních olejů skvěle působí na dýchací potíže, pomáhá při nachlazení i astmatu a ulevuje i od kuřáckého kašle. Také usnadňuje vykašlávání, uvolňuje dýchání a rozpouští zahlenění. Příjemná vůně také pomáhá stabilizovat rozbouřenou psychiku, mírní negativní dopady stresu a navozuje příjemný klidný spánek.

Uklidňující účinky oceníte také při bolestech hlavy i migrénách, osvěžující vůně vás povzbudí a dodá vám novou energii. Esenciální oleje také pozitivně ovlivňují správnou funkci žlučníku, srdce i dýchacích cest. Sprej je vhodný pro použití doma, v kanceláři i v zakouřených prostorech.

Použití: Sprej před použitím protřepejte! Aplikujte krátkým střikem do ovzduší nebo nastříkejte na čistý kapesník a inhalujte.

Energy Spiron sprej do ovzduší 50 ml

Osviežujúci sprej Energy Spiron nielenže príjemne prevonia ovzdušie, ale takisto pôsobí priaznivo na dýchanie, no tiež na zdravie srdca a žlčníka. Sprej sa totiž po vdýchnutí dostane veľmi rýchlo do krvi, kde pozitívne ovplyvňuje telesné funkcie. Mierni nervové vypätie, pomáha pri prechladnutí a posilňuje obranyschopnosť organizmu a navodzuje pokojný spánok.

Kombinácia esenciálnych olejov vynikajúco pôsobí na dýchacie ťažkosti, pomáha pri prechladnutí aj astme a tiež uľavuje od fajčiarskeho kašľa. Takisto uľahčuje vykašliavanie, uvoľňuje dýchanie a rozpúšťa zahlienenie. Príjemná vôňa pomáha stablizovať rozbúrenú psychiku, mierni negatívne dopady stresu a navodzuje príjemný pokojný spánok.

Upokojujúce účinky oceníte takisto pri bolestiach hlavy a migrénach, osviežujúca vôňa vás povzbudí a dodá novú energiu. Esenciálne oleje tiež pozitívne ovplyvňujú správnu funkciu žlčníka, srdca aj dýchacích ciest. Sprej je vhodný na použitie doma, v kancelárii aj v zafajčených priestoroch.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Esenciální olej z citronu, Esenciální olej z eukalyptu, Esenciální olej z kadidla, Esenciální olej z kafru, Esenciální olej z levandule, Esenciální olej z máty, Esenciální olej z meduňky, Esenciální olej z myrty, Esenciální olej ze santalového dřeva, Esenciální olej ze smrku stepilého, Esenciální olej z túje, Ethanol (87 %) , Isobutan
i
i

konzistence: tekutá
obal: kovový
specifická označení: bioinformační produkty
užití: vnější

Výrobce

ENERGY GROUP, a.s.
Trojská 201/39
171 00 Praha 7
Česká republika
www.energy-produkty.cz