/    /    /    /    /  

Sanatur Spirulina bio, tablety

Značka:
Množství: 500 tablet, 200 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Další velikosti: 100 tablet, 40 g / 295 Kč 250 tablet, 100 g / 628 Kč
Kategorie: Spirulina
Certifikáty: BIO, NATURLAND
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
1098
ks
Bez DPH 955 Kč

Sanatur Spirulina bio, tablety

Sladkovodní sinice Spirulina platensis Sanatur je 100% přírodní produkt s přirozeným obsahem železa, vitaminu B12 a vitaminu A. Spirulina platensis je odpradávna ceněna pro své blahodárné účinky na lidský organismus a je výborným prostředkem pro zvýšení vitality. Je prospěšná zejména pro osoby vystavené nadměrné pracovní zátěži, únavě i stresu a je vhodným doplňkem k redukčním dietám i pročišťovacím kúrám.

Spirulina je zdrojem přirozených, lehce zpracovatelných bílkovin a přírodním zdrojem zeleného rostlinného barviva, chlorofylu. Kromě toho obsahuje velké množství železa, vápník, hořčík, zinek a také vitaminy skupiny B a množství antioxidantů. Antioxidanty chrání organismus proti působení volných radikálů a pomáhají tak bojovat proti předčasnému stárnutí lidského těla. Díky obsahu fenylalaninu sinice navíc pomáhá snižovat chuť k jídlu a je proto ideálním podpůrným doplňkem při redukčních dietách.

Dávkování: 3 tablety 3× denně, podávat před jídlem a zapít větším množstvím vody. V případě potřeby je možné zvýšit dávkování až na 5 tablet 3× denně.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné