/    /    /    /    /  

Nástroje Zdraví Spirulina extra bio

Značka:
Množství: 200 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 400 tablet, 100 g / 180 Kč 1200 tablet, 300 g / 480 Kč
Kategorie: Spirulina
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
110
ks
Bez DPH 96 Kč

Nástroje Zdraví Spirulina extra bio

Sladkovodní sinice spirulina Nástroje Zdraví je bohatá na množství živin, které se do organismu rychle vstřebávají a zvyšují hladinu cukru. Díky tomu spirulina snadno navodí pocit plného žaludku, snižuje chuť k jídlu, ale také podporuje dobrou náladu a člověku dodává energii.

Díky vysokému obsahu živin je spirulina výborným pomocníkem při redukčních dietách. Zajistí, aby organismus dostal při dietě potřebnou výživu a nestrádal. Kromě navození pocitu plného žaludku spirulina také příznivě ovlivňuje krevní tlak, regeneruje celý organismus a je vhodným doplňkem při zánětlivých onemocněních.

Antioxidanty obsažené ve spirulině chrání tělo před nepříznivými vlivy stresu a tím i před známkami předčasného stárnutí, regenerují pokožku a pozitivně ovlivňují kvalitu pleti i vlasů.

Dávkování: Užívejte 4 tablety 1-3x denně, zapijte dostatečným množstvím vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Nástroje Zdraví Spirulina extra bio

Sladkovodná sinica spirulina Nástroje Zdravia je bohatá na množstvo živín, ktoré sa do organizmu rýchlo vstrebávajú a zvyšujú hladinu cukru. Vďaka tomu spirulina ľahko navodí pocit plného žalúdka, znižuje chuť do jedla, no taktiež podporuje dobrú náladu a človeku dodáva energiu.

Vďaka vysokému obsahu živín je spirulina výborným pomocníkom pri redukčných diétach. Zaistí, aby organizmus dostal pri diéte potrebnú výživu a nestrádal. Okrem navodenia pocitu plného žalúdka spirulina takisto priaznivo ovplyvňuje krvný tlak, regeneruje celý organizmus a je vhodným doplnkom pri zápalových ochoreniach.

Antioxidanty obsiahnuté v spiruline chránia telo pred nepriaznivými vplyvmi stresu a tým aj pred známkami predčasného starnutia, regenerujú pokožku a pozitívne ovplyvňujú kvalitu pleti a vlasov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz