/    /    /    /    /  

Herba Medica Spirulina

Značka:
Množství: 100 tablet, 50 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Spirulina
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
499
ks
Bez DPH 434 Kč

Herba Medica Spirulina

Doplněk stravy Spirulina Herba Medica příznivě působí na detoxikaci a regeneraci organismu. Sladkovodní modrozelená sinice je přírodním zdrojem rostlinných bílkovin, díky tomu je obzvlášť vhodná pro vegetariány. Dále obsahuje železo, betakaroten, vápník, vitamin B12 a antioxidanty: vitamin A, C, E, zinek, selen.

Spirulina je vhodná k podpoře krvetvorby, při fyzické a psychické únavě nebo při stresu. Zlepšuje střevní mikroflóru, podporuje detoxikaci ledvin a jater a příznivě ovlivňuje zvýšenou hladinu cholesterolu. Spirulina je vhodná jako ochrana před a při vzniku osteoporózy. Příznivě působí na obranný systém a k celkové regeneraci organismu. Pomáhá kontrolovovat tělesnou váhu.

Skladování: Ukládejte mimo dosah dětí. Skladujte v suchu.

Dávkování: 2 tablety 1-3krát denně. Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Upozornění: Výrobek není určen pro děti. Není určeno jako náhrada pestré stravy.

Herba Medica Spirulina

Doplnok stravy Spirulina Herba Medica priaznivo pôsobí na detoxikáciu a regeneráciu organizmu. Sladkovodná modrozelená sinica je prírodným zdrojom rastlinných bielkovín, vďaka tomu je obzvlášť vhodná pre vegetariánov. Ďalej obsahuje železo, betakarotén, vápnik, vitamín B12 a antioxidanty: vitamín A, C, E, zinok, selén.

Spirulina je vhodná na podporu krvotvorby, pri fyzickej a psychickej únave alebo pri strese. Zlepšuje črevnú mikroflóru, podporuje detoxikáciu obličiek a pečene a priaznivo ovplyvňuje zvýšenú hladinu cholesterolu. Spirulina je vhodná ako ochrana pred a pri vzniku osteoporózy. Priaznivo pôsobí na obranný systém a k celkovej regenerácii organizmu. Pomáha kontrolovať telesnú váhu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

ELANATURA s.r.o.
Přemyslovská 1390
252 63 Roztoky u Prahy
Česká republika
www.elanatura.cz