/    /    /    /    /  

Naturalis Spirulina 250 g

Značka:
Množství: 250 g
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Spirulina
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
849
ks
Bez DPH 738 Kč

Naturalis Spirulina 250 g

Spirulina Naturalis představuje vynikající doplněk stravy. Je zdrojem kvalitních rostlinných bílkovin, a je tak mimořádně vhodná pro vegetariány a vegany. Spirulina obsahuje veliké množství vitaminů a minerálních látek, jako je železo, hořčík, zinek a další. Živiny obsažené v této sladkovodní řase se rychle vstřebávají a snadno navodí pocit plného žaludku, díky čemuž je spirulina vhodná při redukčních dietách.

Spirulina představuje skvělý zdroj energie, působí proti únavě a celkově podporuje správnou činnost imunitního systému. Pomáhá také v boji se stresem a nespavostí. Díky tomu, že má detoxikační účinky, odstraňuje škodliviny z jater a ledvin, čímž významně přispívá ke zdraví pokožky, vlasů a nehtů. Je vhodná například při lupénce, ekzémech či akné.

Díky vysokému obsahu železa je spirulina vhodná při chudokrevnosti. Přispívá k harmonizaci hladiny krevního cukru i cholesterolu. Má také příznivé účinky na trávicí a zažívací ústrojí, podporuje správnou střevní mikroflóru a vyprazdňovaní. Spirulina rovněž pozitivně ovlivňuje stav kloubů a její užívání je vhodné například při revmatismu či artritidě.

Dávkování: Užívejte 5 tablet 3krát denně, zapíjejte vodou. Děti od 3 let mohou užívat 1-3 tablety 3krát denně.

Upozornění: Jedná se o doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Není určeno pro děti do 3 let věku.

Naturalis Spirulina 250 g

Spirulina Naturalis predstavuje vynikajúci doplnok stravy. Je zdrojom kvalitných rastlinných bielkovín a je tak mimoriadne vhodná pre vegetariánov a vegánov. Spirulina obsahuje veľké množstvo vitamínov a minerálnych látok, ako je železo, horčík, zinok a ďalšie. Živiny obsiahnuté v tejto sladkovodnej riase sa rýchlo vstrebávajú a ľahko navodia pocit plného žalúdka, vďaka čomu je spirulina vhodná pri redukčných diétach.

Spirulina predstavuje skvelý zdroj energie, pôsobí proti únave a celkovo podporuje správnu činnosť imunitného systému. Pomáha tiež v boji so stresom a nespavosťou. Vďaka tomu, že detoxikačné účinky, odstraňuje škodliviny z pečene a obličiek, čím významne prispieva k zdraviu pokožky, vlasov a nechtov. Je vhodná napríklad pri lupienke, ekzémoch či akné.

Vďaka vysokému obsahu železa je spirulina vhodná pri chudokrvnosti. Prispieva k harmonizácii hladiny krvného cukru aj cholesterolu. Má tiež priaznivé účinky na tráviace a zažívacie ústrojenstvo, podporuje správnu črevnú mikroflóru a vyprázdňovanie. Spirulina tiež pozitívne ovplyvňuje stav kĺbov a jej užívanie je vhodné napríklad pri reumatizme či artritíde.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Gloobe corp. s.r.o.
Zelená 487
252 62 Horoměřice
Česká republika