/    /    /    /  

Nástroje Zdraví Spirulina plus Mladý ječmen

Značka:
Množství: 400 tablet, 100 g
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Mladý ječmen, Směsi superpotravin, Spirulina, Dárky pro babičky
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
240
ks
Bez DPH 209 Kč

Nástroje Zdraví Spirulina plus Mladý ječmen

Spirulina plus mladý ječmen Nástroje Zdraví stimuluje činnost celého organismu, posiluje jeho odolnost vůči onemocnění i stresu a náročným životním situacím. Kombinace látek dodává tělu množství vitaminů, minerálních látek i enzymů, působí protizánětlivě, podporuje zdraví organismu i pokožky.

Kombinace spiruliny a mladého ječmene obsahuje vysoký podíl vitaminů, antioxidantů a minerálů, které podporují zdraví celého organismu, posilují jeho imunitu i odolnost vůči stresu a zátěžovým situacím. Spirulina a mladý ječmen působí přirozeně protizánětlivě, léčí problémy uvnitř i vně těla, pomáhá hojit akné i jiné kožní problémy.

Vysoký podíl rostlinné vlákniny navozuje pocit plného žaludku, pomáhá proti nutkání přejídat se a dělá tak z kapslí vhodného pomocníka při redukčních dietách. Obsažené antioxidanty chrání tělo před nepříznivými vlivy stresu i známkami předčasného stárnutí. Spojení rostlinných látek podporuje zdraví celého organismu a posiluje jej.

Dávkování: Užívejte 4 tablety 1-3x denně a zapijte dostatečným množství vody.

Upozornění: Potravinový doplněk není vhodný pro děti a těhotné a kojící ženy.

Nástroje Zdraví Spirulina plus Mladý ječmen

Spirulina plus mladý jačmen Nástroje Zdravia stimuluje činnosť celého organizmu, posilňuje jeho odolnosť voči ochoreniam aj stresu a záťažovým situáciám. Kombinácia látok dodáva telu množstvo vitamínov, minerálnych látok a enzýmov, pôsobí protizápalovo, podporuje zdravie organizmu aj pokožky.

Kombinácia spiruliny a mladého jačmeňa obsahuje vysoký podiel vitamínov, antioxidantov a minerálov, ktoré podporujú zdravie celého organizmu, posilňujú jeho imunitu aj odolnosť voči stresu a záťažovým situáciám. Spirulina a mladý jačmeň pôsobia prirodzene protizápalovo, liečia vnútorné aj vonkajšie problémy tela, pomáhajú hojiť akné a iné kožné problémy.

Vysoký podiel rastlinnej vlákniny navodzuje pocit plného žalúdka, pomáha proti nutkaniu prejedať sa a robí tak z kapsúl vhodného pomocníka pri redukčných diétach. Obsiahnuté antioxidanty chránia telo pred nepriaznivými vplyvmi stresu a známkami predčasného starnutia. Spojenie rastlinných látok podporuje zdravie celého organizmu a posilňuje ho.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Výrobce

Blue step spol. s r.o.
Business Park Košíře, Jinonická 80
158 00 Praha 5
Česká republika
www.nastrojezdravi.cz