/    /    /    /    /  

Martina Gebhardt Spray na nohy, Baobab 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Kosmetika na nohy
Produktová řada: Martina Gebhardt Baobab
Certifikáty: DEMETER
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
335
ks
Bez DPH 277 Kč

Martina Gebhardt Spray na nohy, Baobab 100 ml

Osvěžující sprej na nohy Martina Gebhardt Baobab nejenom že ulevuje od bolavých oteklých nohou, ale díky obsahu rostlinných výtažků také působí skvěle antibakteriálně a přirozenou cestou eliminuje pocení chodidel. Kombinace voňavých bylinných extraktů osvěží unavené nohy po dlouhém dni, uleví od bolesti a zlepší prokrvení nohou.

Sprej pečuje o namáhanou pokožku nohou hned dvakrát. Příjemně chladí, mírní bolest i otoky a dodává chodidlům pocit lehkosti. Díky bylinným výtažkům také působí antibakteriálně, eliminuje nadměrné pocení nohou a osvěžuje je. Za všechny tyto blahodárné účinky mohou extrakty z baobabu a také šalvěje, které mají antibakteriální ale i antimykotické účinky.

Sprej je tak vhodnou prevencí i doplňkovou léčbou při mykózách a nejrůznějších onemocněních kůže na chodidlech. Sprej šetrně pečuje o pokožku nohou, osvěžuje ji a zároveň působí proti vzniku nepříjemného zápachu díky obsahu rostlinných výtažků.

Použití: Sprej aplikujte podle potřeby na suchou čistou pokožku nohou i chodidel. Nechte zaschnout.

Martina Gebhardt Spray na nohy, Baobab 100 ml

Osviežujúci sprej na nohy Martina Gebhardt Baobab nielenže uľavuje od boľavých opuchnutých nôh, no vďaka obsahu rastlinných výťažkov tiež pôsobí vynikajúco antibakteriálne a eliminuje potenie chodidiel. Kombinácia voňavých bylinných extraktov osvieži unavené nohy po dlhom dni, uľaví od bolesti a zlepší prekrvenie nôh.

Sprej sa stará o namáhanú pokožku nôh hneď dvakrát. Príjemne chladí, mierni bolesť aj opuchy a dodáva chodidlám pocit ľahkosti. Vďaka bylinným výťažkom tiež pôsobí antibakteriálne, eliminuje nadmerné potenie nôh a osviežuje. Za všetky tieto blahodarné účinky môžu extrakty z baobabu a takisto šalvie, ktoré majú antibakteriálne, ale aj antimykotické účinky.

Sprej je tak vhodnou prevenciou aj doplnkovou liečbou pri mykózach a najrôznejších ochoreniach kože na chodidlách. Sprej sa šetrne stará o pokožku nôh, osviežuje a zároveň pôsobí proti vzniku nepríjemného zápachu vďaka obsahu rastlinných výťažkov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Alcohol1), Adansonia Digitata Leaf and Fruit Extract2), Salvia Officinalis Extract1), Spagyrische Essence Adansonia Digitata Leaf and Fruit1), Silver, Gold, Sulfur, Aroma2), Linalool3), Limonene3)
1) Demeter, 2) Organic agriculture, 3) Natural essential oils
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
produktové řady: Martina Gebhardt Baobab

Výrobce

Martina Gebhardt Naturkosmetik und Naturwaren GmbH
St. Wendelinstr. 3
D-86935 Rott / Pessenhausen
Německo
www.martinagebhardt.cz