/    /    /    /    /  

Urtekram Sprchový gel himalájská sůl 500 ml

Značka:
Množství: 500 ml
Kategorie: Sprchové gely, Sprchové gely pro muže
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Urtekram Sprchový gel himalájská sůl 500 ml

Osvěžte své smysly okouzlující vůní rozmarýnu. Himalájské minerální soli ukryté v tomto gelu udělají Vaši pokožku jemnou a hebkou.

certifikáty: ECOCERT, LEAPING BUNNY
vhodné pro: každodenní sprchování
konzistence: gelová
barva: světle žlutá
balení: plastový obal

INCI: aqua, aloe barbadensis gel*, glycerin, coco-glucoside, potassium oleate*, sodium cocosulfate, potassium palm kernelate*, sodium cocoyl glutamate, sodium cholride, olive oil polyglyceryl-6 esters*, rosa damascena extract*, rosmariuns officinalis oil*, (aroma*), citric acid, linalool**, limonene**
*produkty ekologického zemědělství
**přírodní esenciální oleje

země původu značky: Dánsko
charakteristika značky: Společnost Urtekram byla založena roku 1972 a dnes sídlí v Mariageru v severním Jutsku, v jedné z nejkrásnějších částí Dánska. Během 30 let se řada produktů Urtekram rozrostla a nyní obsahuje velmi širokou paletu čistě přírodních produktů. Společnost nepřipouští používání pesticidů, síry nebo ropy, protože to by negativně ovlivnilo kvalitu výrobku, Vaše zdraví a přírodu. Všechny produkty jsou vyráběny ze surovin 100% rostlinného původu. Produkty jsou vyráběny v moderních prostorách při použití ekolgicky nezávadných výrobních metod. V Urtekramu produkty nejsou v žádné fázi procesu výroby testovány na zvířatech. V současné době je Urtekram hlavní dánský výrobce přírodní tělové kosmetiky.

kontakt na výrobce:
Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Danmark

webové strány značky:
www.urtekram-kosmetika.cz

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Urtekram International A/S
Klostermarken 20
9550 Mariager
Dánsko
www.urtekram-kosmetika.cz