/    /    /    /    /  

Siddhalepa Sprchový gel Jasmine, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Značka:
Množství: 100 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Sprchové gely
Produktová řada: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
189
ks
Bez DPH 156 Kč

Siddhalepa Sprchový gel Jasmine, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Ajurvédský sprchový gel Jasmine z řady Ayurveda Luxury Spa Siddhalep s vůní jasmínu, vetiveru, bílého santalu a vzácného dřeva calumby velmi jemně čistí pokožku a zanechává ji hydratovanou a sametově jemnou. Jeho sladce exotická vůně vyvolává v organismu pocit zklidnění a uvolnění.

Santalové dřevo má skvělé antibakteriální a dezinfekční účinky. Díky tomu pomáhá zmírňovat různé kožní problémy, jako jsou ekzémy, akné a další zánětlivá onemocnění. Jeho vůně uklidňuje rozbouřenou mysl i smysly, pomáhá navodit meditativní stav a působí také mírně afrodiziakálně.

Vůně jasmínu se v aromaterapii používá k navození dobré nálady až euforie. Pomáhá zahánět na ústup depresivní stavy a různé chmury. Dřevo calumba má prohřívací a dezinfekční účinky. Je vhodné při nachlazeních, protože pomáhá uvolňovat ucpané horní cesty dýchací.

Použití: Naneste na navlhčenou pokožku celého těla, krouživými pohyby masírujte a poté důkladně opláchněte.

Tip: Sprchový gel Jasmine se dá použít i jako pěna do koupele, nebo v kombinaci s ajurvédskou solnou koupelí.

Siddhalepa Sprchový gel Jasmine, Ayurveda Luxury Spa 100 ml

Ajurvédsky sprchový gél Jasmine z radu Ajurveda Luxury Spa Siddhalepa s vôňou jazmínu, vetiveru, bieleho santalu a vzácneho dreva calumba veľmi jemne čistí pokožku a zanecháva ju hydratovanú a zamatovo jemnú. Jeho sladko exotická vôňa vyvoláva v organizme pocit upokojenia a uvoľnenia.

Santalové drevo má výborné antibakteriálne a dezinfekčné účinky. Vďaka tomu pomáha zmierňovať rôzne kožné problémy, ako sú ekzémy, akné a ďalšie zápalové ochorenia. Jeho vôňa upokojuje rozbúrenú myseľ i zmysly, pomáha navodiť meditatívny stav a pôsobí tiež mierne afrodiziakálne.

Vôňa jazmínu sa v aromaterapii používa k navodeniu dobrej nálady až eufórie. Pomáha zaháňať na ústup depresívne stavy a rôzne chmúry. Drevo calumba má hrejivé a dezinfekčné účinky. Je vhodné pri nachladnutí, pretože pomáha uvoľňovať upchaté horné dýchacie cesty.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Nádherný jasmín | 10.2.2016 21:21:41 | Viki

Sprchový gel překrásně voní jako pravý jasmín ( žádná tuctova vůně), hezky pění, nechá pokožku jemnou a provoněnou. Jen to složení není uplně TOP.

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Jasminum Grandiflorum Extrakt, Santalum Album Extract, Parfum, Coscinium Fenestratum Extract, Vetivera Zizanioides Extract, Citric Acid, Sodium Chloride, Tetrasodium EDTA
i
i

barva: žlutá
konzistence: gelová
obal: plastový
produktové řady: Siddhalepa Ayurveda Luxury Spa Products
specifická označení: ájurvédské produkty
vůně - druh: jasmín

Výrobce

Hettigoda Group
33/3 Sri Dharmarama Road
Ratmalana
Srí Lanka
www.siddhalepa.com