/    /    /    /    /  

Coslys Sprchový gel pro citlivou pokožku fík 12 ml

Značka:
Množství: 12 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Další velikosti: 250 ml / 269 Kč
Kategorie: Sprchové gely, Vzorky přípravků do sprchy, Přípravky do koupele
Certifikáty: COSMETIQUE BIO - CHARTE COSMEBIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
10 bodů ks

Coslys Sprchový gel pro citlivou pokožku fík 12 ml

Sprchový gel Coslys s výtažky z fíků je mimořádně vhodný pro každodenní péči o citlivou pokožku náchylnou k podráždění, vysušení či začervenání. Díky jemnému složení plnému šetrných rostlinných tenzidů sprchový gel nejen krásně pění, ale zároveň pečuje o pokožku celého těla.

Jemné složení sprchového gelu s výtažky z fíků a tužebníku jilmového o citlivou pokožku pečuje a chrání ji před vznikem alergií i podrážděním. Díky přirozenému pH je sprchový gel výborným pomocníkem pro péči o jemnou pokožku. Příjemná osvěžující vůně fíků bude pečovat také o vaše smysly, povzbudí vás a dodá vám energii do dalšího dne.

Použití: Sprchový gel naneste na pokožku, napěňte a důkladně smyjte vodou.

Coslys Sprchový gel pro citlivou pokožku fík 12 ml

Sprchový gél Coslys s výťažkami z fíg je mimoriadne vhodný pre každodennú starostlivosť o citlivú pokožku náchylnú k podráždeniu, vysušeniu či začervenaniu. Vďaka jemnému zloženiu plnému šetrných rastlinných tenzidov sprchový gél nielen krásne pení, ale zároveň sa stará o pokožku celého tela.

Jemné zloženie sprchového gélu s výťažkami z fíg a túžobníka brestového sa o citlivú pokožku stará a chráni ju pred vznikom alergií i podráždenia. Vďaka prirodzenému pH je sprchovací gél výborným pomocníkom pre starostlivosť o jemnú pokožku. Príjemná osviežujúca vôňa fíg sa bude starať aj o vaše zmysly, povzbudí vás a dodá vám energiu do ďalšieho dňa.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Water, Spirae Ulmaria Flower Extract1), Sodium Coco-Sulfate, Decyl Glucoside, Inulin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Polyglyceryl-2 Lauroate, Ficus Carica Fruit Extract1), Glycerin1), Fragrance, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Citric Acid, Coconut Alcohol, Sodium Sulfate
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový

Výrobce

Comptoir des lys
Z.A. des Douets jaunes
49360 SOMLOIRE
Francie
tel: 02 41 55 66 65
http://www.comptoirdeslys.com/en/