/    /    /    /    /  

Alva Sprchový gel rakytník 150 ml

Značka:
Množství: 150 ml
Kategorie: Sprchové gely
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Alva Sprchový gel rakytník 150 ml

Pro lepší hydrataci, pružnost a mladší vzhled s ovocnou vůní a osvěžující jemnou pěnou pro každodenní zážitek z hebké pokožky. Přírodní pšeničná bílkovina pleť intenzivně hydratuje a kostival lékařský urychluje regeneraci buněk. Zanechává pokožku dokonale čistou, zpevněnou a uvolněnou. Za studena lisovaný olej z BIO plodů rakytníku je jeden z nejhodnotnějších rostlinných olejů vůbec. Po staletí byl ceněn pro své schopnosti ochránit před UV zářením a pro své pečující vlastnosti o pokožku.

Rakytníkový olej je bohatý na provitamín A, vitamín E a nenasycené mastné kyseliny jako je kyselina palmitová. Proto rakytníková řada ideálně vyhovuje potřebám normální a suché pokožky po 30, kdy pleť začíná ztrácet svou pevnost a hydrataci. Klinické studie potvrzují, že rakytníková řada zvyšuje míru hydratace pokožky až o 76 % a již během 28 dní viditelně redukuje hloubku vrásek! Z 93 % zmírňuje podráždění pokožky vyvolané UV zářením.

TIP: Vhodný také k mytí vlasů.

Složení: water, sugar tenside1, orange fl ower water*, aloe vera*, sea buckthorn berry extract1, comfrey1, wheat protein extract1, glycerin1, fragrance1, antioxidant1, potassium sorbate, geraniol1, limonene1
* suroviny z kontrolovaného ekologického zemědělství
1 přírodního původu
2 ze sběru ve volné přírodě

99,7% všech složek je přírodního původu
5,1% všech složek pochází z kontrolovaného ekologického zemědělství

certifikáty: ECOCERT

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

vůně - druh: rakytník

Výrobce

Alva naturkosmetik gmbh
Gewerbepark 19
49143 Bissendorf
Německo
www.alva.de