/    /    /    /    /  

Cigale BIO Sprchový gel s růží 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Kategorie: Sprchové gely
Certifikáty: Ecocert
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je nedostupné.

Cigale BIO Sprchový gel s růží 250 ml

Sprchový gel s růží Cigale BIO šetrně pečuje o pokožku celého těla a zároveň hýčká smysly díky jemné květinové vůni. Rostlinná mycí složka pleť lehce myje, aniž by docházelo k podráždění či dokonce přesušení pokožky. Naopak, pleť je na dotek jemná a krásně provoněná.

Jemný sprchový gel pečuje o pokožku celého těla a také hýčká a uklidňuje vaše smysly díky obsahu rostlinného glycerinu a esenciálních olejů. Rostlinné tenzidy lehce odstraní nečistoty, aniž by pleť dráždily. Naopak, zanechají ji krásně jemnou a pružnou.

Uklidňující vůni sprchového gelu oceníte obzvlášť po dlouhém stresujícím dni, kdy vás příjemně naladí, uvolní a ukolébá ke klidnému spánku. Sprchový gel nejenom že pečuje o pokožku celého těla, kterou zjemňuje, ale současně hýčká i vaše smysly.

Použití: Přiměřené množství sprchového gelu naneste na vlhkou pokožku, napěňte a umyjte celé tělo. Poté gel důkladně opláchněte teplou vodou.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Aqua, Potassium Cocoate1), Glycerin, Cellulose Gum, Parfum2), Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetane, Citronellol2), Geraniol2), Limonene2), Linalool2)
1) Organic agriculture, 2) Natural essential oils
i
i

konzistence: gelová
obal: plastový
vůně - druh: růže

Výrobce

SAVONNERIE DE L’ATLANTIQUE
ZI, 1 rue des Chevaliers
44400 Rezé
Francie
tel: (33) 02 40 13 50 50
www.savon-atlantique.com