/    /    /    /    /  

Naobay Sprchový peeling 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Tělové peelingy se solí
Certifikáty: FSC
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
686
ks
Bez DPH 567 Kč

Naobay Sprchový peeling 250 ml

Sprchový peeling NAOBAY odstraňuje z pokožky těla suché pleťové buňky a dodává tak pleti zdravý pěstěný vzhled. Peeling nejen že pokožku projasní a zlepší její prokrvení, ale také ji zjemní a vyživí díky obsahu olivového oleje.

Solný peeling šetrně obrušuje pleť a zároveň ji lehce masíruje a vyživuje v jednom kroku. Mořská sůl se postará o jemný šetrný peeling, který odstraní odumřelé pleťové buňky i nečistoty a zanechá pokožku hebkou a jemnou na dotek. O výživu se postarají oleje z avokáda a oliv, které pleť zjemňují a vyživují již během koupele.

Peeling je natolik jemný, že je vhodný i pro tu nejcitlivější pokožku, kterou zbytečně nedráždí a nevysušuje. Drobné peelingové částečky spolehlivě odstraní suché šupinky kůže, pokožku příjemně promasírují a současně zlepší její prokrvení. Pleť je tak pevnější a získává zdravý pěstěný vzhled.

Použití: Malé množství peelingu aplikujte na vlhkou pokožku celého těla a jemnými krouživými pohyby směrem k srdci masírujte. Poté vydatně opláchněte čistou vodou. Aplikujte podle potřeby 2-3 týdně.

Naobay Sprchový peeling 250 ml

Sprchový peeling NAOBAY odstraňuje z pokožky tela suché pleťové bunky a dodáva tak pleti zdravý pestovaný vzhľad. Peeling nielenže pokožku prejasní a zlepší jej prekrvenie, ale aj zjemní a vyživí vďaka obsahu olivového oleja.

Soľný peeling šetrne obrusuje pleť a zároveň ju ľahko masíruje a vyživuje v jednom kroku. Morská soľ sa postará o jemný šetrný peeling, ktorý odstráni odumreté pleťové bunky a nečistoty a zanechá pokožku hebkú a jemnú na dotyk. O výživu sa postarajú oleje z avokáda a olív, ktoré pleť zjemňujú a vyživujú už počas kúpeľa.

Peeling je natoľko jemný, že je vhodný aj pre tú najcitlivejšiu pokožku, ktorú zbytočne nedráždi a nevysušuje. Drobné peelingové čiastočky spoľahlivo odstránia suché šupinky kože, pokožku príjemne premasírujú a súčasne zlepšia prekrvenie. Pleť je tak pevnejšia a získava zdravý pestovaný vzhľad.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

INCI: Caprylic/Capric Triglyceride, Sodium Chloride, Trihydroxystearin, Prunus Amygdalus Dulcis Oil1), Persea Gratissima Oil1), Olea Europaea Fruit Oil1), Parfum, Limonene, Citral, Linalool
1) Organic agriculture
i
i

konzistence: gelová
obal: dřevěný, plastový
přebal: papírový

Výrobce

NaturChem S.L.
Brac de Pepa 1
46470 MASSANASSA - Valencia
Španělsko
tel: 96 125 00 31
http://www.naturchem.es/