/    /    /    /    /  

Ekoplanet Šťáva rakytníková, bez cukru 250 ml

Značka:
Množství: 250 ml
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Rakytníková šťáva
Certifikáty: BIO
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
113
ks
Bez DPH 98 Kč

Ekoplanet Šťáva rakytníková, bez cukru 250 ml

Ekoplanet Rakytníková šťáva bez cukru je výborným zdrojem vitaminů a antioxidantů pro posílení imunitního systému. Díky obsahu serotoninu má také příznivé účinky na psychiku, jelikož působí antidepresivně. Šťáva Ekoplanet představuje skvělý doplněk výživy z plodů rakytníku řešetlákového, při jehož pěstování nebylo použito hnojiv, pesticidů ani dalších chemických prostředků.

Rakytníková šťáva je přírodním koncentrátem vitaminů. Řadí se mezi nejbohatší zdroje vitaminu C vůbec. Dále je bohatá i na flavonoidy, rutin či nenasycené mastné kyseliny. Šťáva posiluje imunitu, zlepšuje tělesnou kondici a zároveň díky obsahu serotoninu působí příznivě na psychiku a bojuje proti stresu.

Šťáva z plodů rakytníku je vhodná nejen jako prostředek posílení imunity a duševního zdraví, ale chlubí se také detoxikačními účinky. Napomáhá odstraňovat škodliviny z vnějších vlivů i odbourávat škodlivé zplodiny z vlastní látkové výměny. Osvědčila se rovněž při různých zánětlivých a infekčních onemocněních či při celkové slabosti organismu.

Skladování: Uchovávejte při teplotě do 25 °C a chraňte před přímým slunečním světlem. Po otevření uchovávejte v chladničce při teplotě do 6 °C a spotřebujte do 10 dnů.

Tip: Do rakytníkové šťávy můžete namočit ovesné vločky či ji použít k ochucení kaše nebo jogurtu.

Dávkování: 1 polévkovou lžíci šťávy užívejte nejlépe ráno nalačno po dobu alespoň 3 týdnů. Případně můžete ředit vodou v poměru 1:4.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Související dotazy z poradny

Jak skladovat rakytníkovou šťávu?

Musí se rakytníková šťáva Weleda skladovat v chladu (lednici), nebo ji tam stačí uchovávat až po otevření? ...

Vlastnosti

Složení: 100% bio šťáva z rakytníku řešetlákového
i
i

konzistence: tekutá
obal: skleněný
příznivé účinky: afty, detoxikace, posílení imunity, stárnutí pleti a organismu, žaludeční problémy, žlučník, játra a ledviny

Výrobce

Ekoplanet
Ohrazenice 85
511 01 Turnov
Česká republika
tel: +420602472824
www.ekoplanet.cz