/    /    /    /    /  

Faran Štětec č. 2 na korektor 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Faran Beauty Line
Hodnocení:
5,0/5 1 hlas
Cena
299
ks
Bez DPH 247 Kč

Faran Štětec č. 2 na korektor 1 ks

Luxusní štětec Faran s hladkou rukojetí a štětin z mikrovlákna je vhodný pro nanášení sypkých korektorů, make-upů nebo pudrů. Je ideální pro nanášení minerálního korektoru nebo pro bodové vrstvení minerálního make-upu.

Štětec je vyroben z umělých mikrovláken s ohledem na zvířata a životní prostředí, je tak vhodný i pro vegany. Hladká zhruba patnáct centimetrů dlouhá rukojeť skvěle padne do ruky a díky tomu se se štětcem velmi snadno manipuluje. Umělá vlákna štětce snadno nabírají pudrové i krémové produkty a na tváři jsou opravdu příjemná.

Dokonale a přesně nanáší korektor nebo make-up na vybrané oblasti. Alternativně se dá využít také jako štětec na světlé oční stíny. Štětec na korektor Faran je výborný pro dokonale jemný a sjednocený vzhled pleti. Ideální pro citlivou pleť a lehké až střední zakrytí drobných nedokonalostí. Štětec umožňuje velmi snadné vrstvení produktů.

Použití: Tuhý nebo sypký korektor naberte na štětec a naneste na pleť. Štětec je možné použít i na aplikaci očních stínů.

Upozornění: 1-2x měsíčně omyjte štětec pod tekoucí vodou za použití zcela přírodního šamponu na jemné vlasy, za mokra vytvarujte štětiny do původního tvaru a nechte vyschnout v horizontální poloze na vzduchu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, umělá mikrovlákna
i
i

přebal: plastový
produktové řady: Faran Beauty Line

Výrobce

Nature Scent, Ltd.
Har-Ardon 12
80600 Mizpe Ramon
Izrael
www.faran-cosmetics.com