/    /    /    /    /  

Faran Štětec č. 3 na pudr a tvářenku 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Faran Beauty Line
Hodnocení:
4,8/5 2 hlasy
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Faran Štětec č. 3 na pudr a tvářenku 1 ks

Luxusní štětec Faran s hladkou rukojetí a štětin z mikrovlákna je vhodný pro nanášení sypkých nebo kompaktních tvářenek. Je ideální pro nanášení minerálních tvářenek, ale je možné ho použít i pro make-up.

Štětec je vyroben z umělých mikrovláken s ohledem na zvířata a životní prostředí, je tak vhodný i pro vegany. Hladká zhruba čtrnáct centimetrů dlouhá rukojeť skvěle padne do ruky a díky tomu se se štětcem velmi snadno manipuluje. Umělá vlákna štětce snadno nabírají pudrové produkty a na tváři jsou opravdu příjemná.

Dokonale nanáší tvářenku nebo pudrový makeup. Štětiny štětce jsou mírně zploštělé, což umožňuje přesnější konturování a efektivnější aplikaci tvářenky nebo bronzeru. Face Powder and Blush Brush Faran je vynikající jemný a přesný štětec. Výborný pro dokonale jemný a sjednocený vzhled pleti a rozjasnění tváří. Ideální pro citlivou pleť. Štětec umožňuje velmi snadné vrstvení produktů.

Použití: Pudrovou nebo sypkou tvářenku dostatečně zapracujte do štětce a poté nejlépe krouživými pohyby naneste na pleť. Štětec je možné použít i na pudr nebo minerální make-up.

Tip: 1-2x měsíčně omyjte štětec pod tekoucí vodou za použití zcela přírodního šamponu na jemné vlasy, za mokra vytvarujte štětiny do původního tvaru a nechte vyschnout v horizontální poloze na vzduchu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Na tvářenku ok | 11.10.2016 15:59:28 | Ver

Štětec jsem si koupila hlavně kvůli nanášení bronzeru a na to se mi moc neosvědčil - nedá se s ním příliš dobře dělat blending, to by musel mít kratší huňatější vlas. Takže ho používám na tvářenku a to jde hezky.

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, umělá mikrovlákna
i
i

přebal: plastový
produktové řady: Faran Beauty Line

Výrobce

Nature Scent, Ltd.
Har-Ardon 12
80600 Mizpe Ramon
Izrael
www.faran-cosmetics.com