/    /    /    /    /  

Faran Štětec č. 4 na oční stíny a linky 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Faran Beauty Line
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
349
ks
Bez DPH 288 Kč

Faran Štětec č. 4 na oční stíny a linky 1 ks

Luxusní štětec Faran s hladkou rukojetí a štětin z mikrovlákna je oboustranný a vhodný pro nanášení očních stínů i linek. Lehce a snadno nanáší pudrové sypké i kompaktní produkty, je vhodný i pro minerální oční stíny.

Štětec je vyroben z umělých mikrovláken s ohledem na zvířata a životní prostředí, je tak vhodný i pro vegany. Hladká rukojeť skvěle padne do ruky a díky tomu se se štětcem velmi snadno manipuluje. Umělá vlákna štětce snadno nabírají pudrové produkty a na tváři jsou opravdu příjemná, pokožku nedráždí a neškrábou Dokonale nanáší oční stíny i linky.

Dual Eyeshadow and Liner Brush Faran je ideální pro přesné tvarování očních stínů do linek nebo ploch v okolí očí. Oční stíny drží po nanesení celý den. Jeden konec štětce je zkosený pro snadnou a přesnou aplikaci. Oční linky nanášíme poklepáním užšího štětce v očních stínech a vtisknutím ke kořínkům řas. Oční stíny nanášíme poklepáním širší strany štětce a tažením po očním víčku.

Použití: Štětec použijte na nanášení očních stínů a očních linek. Díky oboustranným aplikátorům vám bude stačit jediný štětec pro dokonale nalíčené oči.

Tip: 1-2x měsíčně omyjte štětec pod tekoucí vodou za použití zcela přírodního šamponu na jemné vlasy, za mokra vytvarujte štětiny do původního tvaru a nechte vyschnout v horizontální poloze na vzduchu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, umělá mikrovlákna
i
i

přebal: plastový
produktové řady: Faran Beauty Line

Výrobce

Nature Scent, Ltd.
Har-Ardon 12
80600 Mizpe Ramon
Izrael
www.faran-cosmetics.com