/    /    /    /    /  

Logona Štětec cestovní 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem 3 - 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
291
ks
Bez DPH 241 Kč

Logona Štětec cestovní 1 ks

Praktický skládací cestovní štětec Logona se díky své kompaktní velikosti vejde do každé kabelky, a tak ho můžete mít po ruce kdykoliv, kdy bude třeba během dne upravit make-up. Štětec je vhodný pro všechny typy sypkých a kompaktních produktů, proto s ním můžete aplikovat jak pudr pro vstřebání přebytečného kožního mazu, tak také tvářenky či bronzery pro zvýraznění tváře a svěží vzhled.

Cestovní štětec je vyroben ze syntetických štětin, které nejen, že jsou vhodné i pro vegany, ale zároveň se vyznačují svou hedvábnou jemností. Proto je štětec určený i pro citlivou pleť, nedráždí pokožku a nezpůsobuje její začervenání. Díky menší velikosti jej lze použít také pro přesnější aplikaci tvářenky na lícní kosti či bronzeru pro hřejivě opálený a rozzářený efekt.

Elegantní kovové pouzdro se zasunovacím mechanismem je skvělým řešením do kabelky či kosmetické taštičky, abyste štětec mohli nosit kdykoliv s sebou. Díky tomuto balení se jemné štětiny neponičí a zároveň štětec nehrozí znečištěním vaší kabelky. Vysoká kvalita spolu s komfortem a snadným použitím zaručí dokonalý výsledek a bezchybné nalíčení.

Použití: Se štětcem pohodlně aplikujete sypké či kompaktní pudry, tvářenky a bronzery přímo z balení.

Tip: Štětec alespoň dvakrát měsíčně vyperte ve vlažné vodě a jemném šamponu. Zabráníte tak množení bakterií a možnému zhoršení stavu vaší pleti. Štětec vyperte, jemně otřete do čistého ručníku a nechte přes noc vyschnout ve vodorovné poloze.

Logona Štětec cestovní 1 ks

Praktický skladací cestovné štetec Logona sa vďaka svojej kompaktnej veľkosti zmestí do každej kabelky, a tak ho môžete mať po ruke kedykoľvek, kedy bude potrebné počas dňa upraviť make-up. Štetec je vhodný pre všetky typy sypkých a kompaktných produktov, preto s ním môžete aplikovať púder pre vstrebanie prebytočného kožného mazu, ale aj lícenky či bronzery pre zvýraznenie tváre a svieži vzhľad.

Cestovný štetec je vyrobený zo syntetických štetín, ktoré nielenže vhodné aj pre vegánov, ale zároveň sa vyznačujú svojou hodvábnou jemnosťou. Preto je štetec určený aj pre citlivú pleť, nedráždi pokožku a nespôsobuje jej začervenanie. Vďaka menšej veľkosti ho možno použiť aj pre presnejšiu aplikáciu lícenky na lícne kosti či bronzeru pre hrejivo opálený a rozžiarený efekt.

Elegantné kovové puzdro so zasúvacím mechanizmom je skvelým riešením do kabelky či kozmetickej taštičky, aby ste štetec mohli nosiť kedykoľvek so sebou. Vďaka tomuto baleniu sa jemné štetiny nezničia a zároveň štetec nehrozí znečistením vašej kabelky. Vysoká kvalita spolu s komfortom a jednoduchým použitím zaručí dokonalý výsledok a bezchybné nalíčenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

Skvělý do kabelky | 6.7.2016 16:45:08 | Jeisa

Hodně se mi na tomto štětečku líbí to malé balení, které vypadá elegantně a v kosmetické taštičce nezabere moc místa. Sem tam vypadne nějaká štětinka, ale cena je přijatelná, takže si nějak nestěžuji. :-)

* povinné

Vlastnosti

Složení: Syntetické štětiny
i
i

obal: kovový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz