/    /    /    /    /  

Uoga Uoga Štětec duo na obočí 1 ks

Duo Eyebrow Groomer and Brush

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
272
ks
Bez DPH 225 Kč

Uoga Uoga Štětec duo na obočí 1 ks

Pomocí štětce duo na obočí snadno a rychle zkrotíte neposedné obočí a dodáte mu upravený vzhled. Jedním koncem obočí jednoduše sčešete a vytvarujete, pomocí druhého pak naneste zvolený produkt pro zvýraznění jeho přirozené barvy. Štětec má pevné, ale zároveň jemné štětinky, které nijak nedráždí pokožku pod obočím, a skvěle se s ním manipuluje díky jeho nízké váze a menším rozměrům.

Spirálovitým kartáčkem nejen spolehlivě učešete obočí do požadovaného tvaru, ale můžete ho použít i k pročesání a oddělení řas před aplikací řasenky. Štětečkem na druhém konci pak hravě oživíte své obočí. Snadno s ním rozetřete tužku na obočí. S malým štětečkem se ale nemusíte omezovat jen na líčení obočí, ale můžete ho použít i pro aplikaci gelových očních linek a podobných produktů.

Použití: Spirálový kartáček používejte k tvarování a pročesávání obočí či řas. Štěteček pak k aplikaci stínů na obočí či gelových očních linek apod. Naberte jím malé množství vybraného produktu a naneste na vybrané místo obličeje.

Tip: Nezapomeňte štětec pravidelně omývat pomocí jemného šamponu, udržíte ho tak stále ve skvělé formě.

Uoga Uoga Štětec duo na obočí 1 ks

Pomocou štetca duo na obočie ľahko a rýchlo skrotíte neposedné obočie a dodáte mu upravený vzhľad. Jedným koncom obočie jednoducho sčešte a vytvarujete, pomocou druhého potom naneste vybraný produkt pre zvýraznenie jeho prirodzenej farby. Štetec má pevné, ale zároveň jemné štetinky, ktoré nijako nedráždia pokožku pod obočím, a skvele sa s ním manipuluje vďaka jeho nízkej váhe a menším rozmerom.

Špirálovitou kefkou nielen spoľahlivo učešete obočie do požadovaného tvaru, ale môžete ho použiť aj na prečesanie a oddelenie rias pred aplikáciou maskary. Štetčekom na druhom konci potom hravo oživíte svoje obočie. Jednoducho s ním rozotriete ceruzku na obočie. S malým štetcom sa ale nemusíte obmedzovať len na líčenie obočia, ale môžete ho použiť aj pre aplikáciu gélových očných liniek a podobných produktov.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plast, Syntetická vlákna
i
i

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/