/    /    /    /    /  

Uoga Uoga Štětec duo na oční stíny 1 ks

Duo Eyeshadow Brush

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 10 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
272
ks
Bez DPH 225 Kč

Uoga Uoga Štětec duo na oční stíny 1 ks

Se štětcem duo na oční stíny Uoga Uoga jako mávnutím kouzelného proutku vytvoříte přesné líčení očí. S menším štětečkem snadno vytvoříte konturu kolem očního víčka a pomocí většího štětečku pak nanesete stíny na celé víčko. Štětec je vyroben z pevných syntetických vláken, která jsou hypoalergenní, a nedráždí tak citlivou pokožku očního víčka.

Štětec Uoga Uoga je výborným parťákem pro precizní oční make-up. Díky jeho pevné struktuře snadno nanesete oční stíny či konturku kolem očí. Jeho štětinky jsou ale zároveň dostatečně jemné, aby nedráždily oční víčko. S pomocí štětce také pohodlně zakryjete menší nedostatky pleti, neboť se díky svému tvaru hodí i pro nanášení korektoru. Můžete ho ale využít i pro nanášení rtěnky.

Použití: Štětcem naberte malé množství zvoleného produktu a zapracujte jej na vybraná místa pleti.

Tip: Nezapomeňte štětec pravidelně omývat pomocí jemného šamponu, udržíte ho tak stále ve skvělé formě.

Uoga Uoga Štětec duo na oční stíny 1 ks

So štetcom duo na očné tiene Uoga Uoga ako mávnutím čarovného prútika vytvoríte presné líčenie očí. S menším štetcom ľahko vytvoríte kontúru okolo očného viečka a pomocou väčšieho štetca potom nanesiete tiene na celé viečko. Štetec je vyrobený z pevných syntetických vlákien, ktoré sú hypoalergénne, a nedráždia tak citlivú pokožku očného viečka.

Štetec Uoga Uoga je výborným parťákom pre precízny očný make-up. Vďaka jeho pevnej štruktúre ľahko nanesiete očné tiene či kontúrku okolo očí. Jeho štetinky ale zároveň dostatočne jemné, aby nedráždili očné viečko. S pomocou štetca tiež pohodlne zakryjete menšie nedostatky pleti, pretože sa vďaka svojmu tvaru hodí aj pre nanášanie korektora. Môžete ho ale využiť aj pre nanášanie rúžu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Plast, Syntetické štětiny
i
i

Výrobce

Uoga Uoga
Kalvariju str. 125
LT-08221 Vilnius
Litva
tel: +370 656 65 268
http://www.uogauoga.lt/