/    /    /    /    /  

Logona Štětec Kabuki Powder Brush 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
2,0/5 1 hlas
Cena
486
ks
Bez DPH 402 Kč

Logona Štětec Kabuki Powder Brush 1 ks

Kabuki štětec Logona je vhodným pomocníkem pro každodenní líčení i pro rychlou úpravu make-upu během dne. Štětec je vyroben z jemných kozích chloupků, které zaručují příjemnou a přitom precizní aplikaci.

Kabuki Powder Brush je vhodný pro nanášení pudru i pro aplikaci tvářenky a bronzeru. Štětec má sice malou skladnou velikost, ale je vybaven hustými štětinami, které usnadňují nanášení produktu a také napomáhají jeho snadnému zapracování do pokožky.

Přibalte Kabuki Powder Brush do své kosmetické taštičky pro denní úpravy líčení nebo ho využijte doma pro fixaci make-upu.

Použití: Štětec je výborným pomocníkem do každé kabelky. Poslouží vám k aplikaci kompaktního či sypkého pudru a také s ním snadno nanesete tvářenku či bronzer.

Tip: Štětec vyperte alespoň dvakrát měsíčně ve vlažné vodě a jemném šamponu. Lehce osušte čistým ručníkem a nechte ve vodorovné poloze volně uschnout.

Logona Štětec Kabuki Powder Brush 1 ks

Kabuki štetec Logona je vhodným pomocníkom pre každodenné líčenie aj pre rýchlu úpravu make-upu počas dňa. Štetec je vyrobený z jemných kozích chĺpkov, ktoré zaručujú príjemnú a pritom precíznu aplikáciu.

Kabuki Powder Brush je vhodný pre nanášanie púdru aj pre aplikáciu lícenky a bronzeru. Štetec má síce malú skladnú veľkosť, ale je vybavený hustými štetinami, ktoré uľahčujú nanášanie produktu a tiež napomáhajú jeho ľahkému zapracovaniu do pokožky.

Pribaľte Kabuki Powder Brush do svojej kozmetickej taštičky pre denné úpravy líčenia alebo ho využite doma pre fixáciu make-upu.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, Kozí chlupy
i
i

přebal: plastový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz