/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Štětec na bázi, plochý 16 cm

Foundation Brush, flat clamp

Značka:
Množství: 16 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Redwood Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
191
ks
Bez DPH 158 Kč

Barbara Hofmann Štětec na bázi, plochý 16 cm

Plochý syntetický štětec Barbara Hofmann s luxusní rukojetí ze sekvojového dřeva napomáhá precizní aplikaci podkladové báze i tekutého make-upu. Jemné štětiny spolehlivě rozetřou a zapracují bázi do pleti a vytvoří tak perfektní sjednocený vzhled pokožky. Oproti nanášení prsty spotřebujete méně báze, docílíte preciznější aplikace a zároveň pokožku zbytečně neumastíte prsty.

Plochý štětec do pleti perfektně zapracuje nejen podkladovou bázi, ale také tekutý make-up. Jemné syntetické štětiny do sebe krémový produkt neabsorbují, můžete tak použít menší množství báze či make-upu než obvykle a přitom docílíte dokonalého sjednoceného vzhledu pleti. Syntetické štětiny jsou velice jemné, pokožku zbytečně nedráždí ani neškrábou, což ocení obzvláště majitelky citlivé pokožky náchylné k častému začervenání.

Kromě toho, precizně zastřižené štětiny a 16 centimetrů dlouhá sekvojová rukojeť zaručí perfektní a také snadnou aplikaci. Dřevěná rukojeť perfektně padne do každé ruky a udělá z líčení příjemný rituál. Navíc, štětec ze syntetických chlupů je zárukou nejenom snadného a kvalitního líčení, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Použití: Malé množství báze či make-upu naneste na hřbet ruky. Zapracujte jej do štětce a aplikujte rovnoměrně na obličej.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Štětec na bázi, plochý 16 cm

Plochý syntetický štetec Barbara Hofmann s luxusnou rukoväťou zo sekvojového dreva napomáha precíznej aplikácii podkladovej bázy aj tekutého make-upu. Jemné štetiny spoľahlivo rozomelú a zapracujú bázu do pleti a vytvoria tak perfektný zjednotený vzhľad pokožky. Oproti nanášaniu prstami spotrebujete menej bázy, docielite precíznejšiu aplikáciu a zároveň pokožku zbytočne neumastíte prstami.

Plochý štetec do pleti perfektne zapracuje nielen podkladovú bázu, ale aj tekutý make-up. Jemné syntetické štetiny do seba krémový produkt neabsorbujú, môžete tak použiť menšie množstvo bázy či make-upu než obvykle a pritom docielite dokonalého zjednoteného vzhľadu pleti. Syntetické štetiny veľmi jemné, pokožku zbytočne nedráždia ani neškriabu, čo ocenia obzvlášť majiteľky citlivej pokožky náchylnej k častému začervenaniu.

Okrem toho, precízne zastrihnuté štetiny a 16 centimetrov dlhá sekvojové rukoväť zaručí perfektnú a tiež jednoduchú aplikáciu. Drevená rukoväť perfektne padne do každej ruky a urobí z líčenia príjemný rituál. Navyše, štetec zo syntetických chlpov je zárukou nielen ľahkého a kvalitného líčenia, ale aj ohľaduplnosti voči životnému prostrediu i zvieratám.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sekvojové dřevo, Syntetické štětiny
i
i

barva: hnědá
produktové řady: Barbara Hofmann Redwood Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de