/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na korektor 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
4,7/5 3 hlasy
Cena
289
ks
Bez DPH 239 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na korektor 1 ks

Lily Lolo Štětec na korektor vás uchvátí svými mimořádně jemnými syntetickými štětinami, jenž jsou precizně zastřiženy pro přesné nanášení korektoru a bezchybné krytí nedokonalostí. Je určený především na sypké minerální korektory, ale lze jej využit takřka na libovolnou konzistenci produktu včetně krémové či tekuté. Díky umělému vlasu se korektor nevstřebává do štětin a snadnějí se nanáší.

Tento štětec je vhodný i pro vegany, jeho štětiny jsou plně syntetické. Díky tomu jsou hedvábně jemné a vhodné i na pokožku náchylnou k podráždění. Štětec nezpůsobuje červenání pleti, a je proto určený i na citlivou kůži pod očima. Tímto štětcem dokonale zakryjete pupínky a menší plošky, avšak skvěle aplikuje korektor také na kruhy pod očima, pigmentové skvrny a další větší oblasti.

Štětec má lehkou dřevěnou rukojeť, jež výborně padne do ruky, práce s ním je jednoduchá a zvládnou ji jak začátečníci, tak zkušené zákaznice. Je vhodný jak pro barevné, tak tělové odstíny korektorů a dosáhnete s tím variabilního krytí od lehkého trasnparentního po plné. Bílé lakování se stříbrnými nápisy dodává štětci elegantní vzhled.

Použití: Naneste malé množství korektoru na štětec a aplikujte na danou oblast. Pro zakrytí pupínky či drobnějších nedokonalostí využijte hrot štětce, na větší oblasti jako kruhy pod očima nanášejte korektor celou plochou štětce.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na korektor 1 ks

Lily Lolo Štetec na korektor vás uchváti svojimi mimoriadne jemnými syntetickými štetinami, ktoré sú precízne zastrihnuté pre presné nanášanie korektoru a bezchybné krytie nedokonalostí. Je určený predovšetkým na sypké minerálne korektory, ale možno ho využiť takmer na ľubovoľnú konzistenciu produktu, vrátane krémovej či tekutej. Vďaka  umelému vlasu sa korektor nevstrebáva do štetín a jednoduchšie sa nanáša

Tento štetec je vhodný aj pre vegánov, jeho štetiny sú plne syntetické. Vďaka tomu sú hodvábne jemné a vhodné aj na pokožku náchylnú k podráždeniu. Štetec nespôsobuje červenanie pleti, a je preto určený aj na citlivú kožu pod očami. Týmto štetcom dokonale zakryjete vyrážky a menšie plôšky, avšak skvele aplikuje korektor tiež na kruhy pod očami, pigmentové škvrny a ďalšie väčšie oblasti.

Štetec má ľahkú drevenú rukoväť, ktorá výborne padne do ruky, práca s ním je jednoduchá a zvládnu ju aj začiatočníci, tak ako skúsené zákazníčky. Je vhodný pre farebné, ale aj telové odtiene korektorov a dosiahnete s ním variabilné krytie od ľahkého transparentného po plné. Biele lakovanie so striebornými nápismi  dodáva štetcu elegantný vzhľad


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetické štětiny
i
i

obal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz