/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Štětec na oční stíny 16 cm

Eyeshadow Brush

Značka:
Množství: 16 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Bamboo Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 2 hlasy
Cena
164
ks
Bez DPH 136 Kč

Barbara Hofmann Štětec na oční stíny 16 cm

Jemný syntetický štětec na oční stíny Barbara Hofmann s luxusní rukojetí z bambusového dřeva precizně nanáší kompaktní i sypké oční stíny. Navíc, štětec lze bez obav použít pro líčení na mokro i na sucho. Se štětcem se snadno manipuluje díky hustým syntetickým štětinám, které jsou zárukou nejenom pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Syntetický štětec na oční stíny je základem každé kosmetické výbavy. Spolehlivě nanese sypký i kompaktní stín na celé oční víčko. Za jeho pomoci lze stíny míchat a vytvořit tak výrazné kouřové líčení. Se štětcem se velice snadno manipuluje díky jemným syntetických chlupům i 16 centimetrů dlouhé rukojeti z bambusového dřeva. Ta perfektně padne do každé ruky a přinese potěšení z každého líčení.

Hustý štětec na oční stíny je vyroben z těch nejjemnějších štětin, které spolehlivě nanesou kompaktní i sypké stíny a zároveň pokožku zbytečně nedráždí a neškrábou, což ocení obzvláště majitelky citlivé jemné pokožky.

Použití: Štětcem naberte potřebné množství očních stínů a aplikujte je na pohyblivé oční víčko. Pro snadnější manipulaci můžete štětec mírně namočit vodou.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Štětec na oční stíny 16 cm

Jemný syntetický štetec na očné tiene Barbara Hofmann s luxusnou rukoväťou z bambusového dreva precízne nanáša kompaktné aj sypké očné tiene. Navyše, štetec možno bez obáv použiť pre líčenie na mokro aj na sucho. So štetcom sa ľahko manipuluje vďaka hustým syntetickým štetinám, ktoré sú zárukou nielen pohodlnej aplikácie, ale aj ohľaduplnosti voči životnému prostrediu i zvieratám.

Syntetický štetec na očné tiene je základom každej kozmetickej výbavy. Spoľahlivo nanesie sypký aj kompaktný tieň na celé očné viečko. Za jeho pomoci možno tiene miešať a vytvoriť tak výrazné dymové líčenie. So štetcom sa veľmi ľahko manipuluje vďaka jemným syntetických chlpom a 16 centimetrov dlhej rukoväti z bambusového dreva. perfektne padne do každej ruky a prinesie potešenie z každého líčenia.

Hustý štetec na očné tiene je vyrobený z tých najjemnejších štetín, ktoré spoľahlivo nanesú kompaktné aj sypké tiene a zároveň pokožku zbytočne nedráždia a neškriabu, čo ocenia obzvlášť majiteľky citlivej jemnej pokožky.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

super | 8.7.2016 16:48:18 | Sandra

Štětec jsem si koupila na základě doporučení prodavačky v obchodě a jsem spokojená. Samozřejmě hned po příchodu domů jsem ho musela vyzkoušet a funguje dobře na sypké stíny i na tekutý rozjasňovač. Za mě spokojenost a doporučuji :-) Jinak musím pochválit prodavačku( škoda, že nevím jméno), kdyby takových bylo více, neexistovaly by nepovedené nákupy :)

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bambusové dřevo, Syntetické štětiny
i
i

barva: béžová
produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de