/    /    /    /    /  

Everyday Minerals Štětec na oční stíny, EM Eye Blending 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Everyday Minerals Štětec na oční stíny, EM Eye Blending 1 ks

Štětec Eye Blending je vhodný pro veškeré míchání a spojování minerálních očních stínů. Je také skvělý pro tvůrčí aplikaci Vašich oblíbených stínů.

Abyste docílili perfektního zvýraznění očí stačí použít malé množství Vašich oblíbených očních stínů, nabrat je štětcem, sklepnout přebytečný prášek, a opatrně nanést na oční víčka.

Má hustá a super měkká syntetická vlákna s recyklovatelnou bambusovou rukojetí. Veganský produkt, netestováno na zvířatech.

Výrobky Everyday Minerals jsou na seznamu PETA schválených společností

Rozměry: celková délka je 13,5 cm včetně kování, délka vlasu je 1,5 cm.

Čištění štětců je velice snadné: K vyčištění použijte jemný šampon a vlažnou vodu, vlasy štětce navlhčete a pomocí šamponu napěňte a následně důkladně opláchněte pod tekoucí čistou vodou. Uhlaďte vlasy štětce v jednom směru, položte štětec na čistý ručník a nechte jej přirozeně uschnout. Pokud vyčistíte štětec večer, bude ráno suchý a připraven k použití v ranních hodinách. Během schnutí nenechávejte štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

webové strány značky:
www.everyday-minerals.eu

upozornění: Popisek může obsahovat chyby, například ve složení. Pokud jste našli v popisku chybu, kontaktujte nás prosím jednou z následujících možností - kontakt.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Výrobce

Everyday Minerals
P.O. Box 42349
78704 Austin, Texas
Spojené Státy Americké
www.everydayminerals.com