/    /    /    /    /  

Logona Štětec na pudr, cestovní 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno

Zboží je trvale vyřazeno.

Logona Štětec na pudr, cestovní 1 ks

Praktický skládací štětec na pudr Logona se díky své kompaktní velikosti vejde do každé kabelky, a tak ho můžete mít po ruce kdykoliv, kdy bude třeba během dne upravit make-up. Štětec je vhodný pro všechny typy sypkých a kompaktních produktů, proto s ním můžete aplikovat jak pudr pro vstřebání přebytečného kožního mazu, tak také tvářenky či bronzery pro zvýraznění tváře a svěží vzhled.

Štětec je vyroben ze syntetických štětin, které nejen, že jsou vhodné i pro vegany, ale zároveň se vyznačují svou hedvábnou jemností. Proto je štětec určený i pro citlivou pleť, nedráždí pokožku a nezpůsobuje její začervenání. Díky menší velikosti jej lze použít také pro přesnější aplikaci tvářenky na lícní kosti či bronzeru pro hřejivě opálený a rozzářený efekt.

Elegantní kovové pouzdro se zasunovacím mechanismem je skvělým řešením do kabelky či kosmetické taštičky, abyste štětec mohli nosit kdykoliv s sebou. Díky tomuto balení se jemné štětiny neponičí a zároveň štětec nehrozí znečištěním vaší kabelky. Vysoká kvalita spolu s komfortem a snadným použitím zaručí dokonalý výsledek a bezchybné nalíčení.

Použití: Se štětcem pohodlně aplikujete sypké či kompaktní pudry, tvářenky a bronzery přímo z balení.

Tip: Štětec alespoň dvakrát měsíčně vyperte ve vlažné vodě a jemném šamponu. Zabráníte tak množení bakterií a možnému zhoršení stavu vaší pleti. Štětec vyperte, jemně otřete do čistého ručníku a nechte přes noc vyschnout ve vodorovné poloze.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Syntetické štětiny
i
i

obal: kovový

Výrobce

Logona Naturkosmetik und Heilmittel Hans Hansel GmbH
Zur Kräuterwiese
D-31020 Salzhemmendorf
Německo
www.logona-kosmetika.cz