/    /    /    /    /  

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na pudr 1 ks

Značka:
Množství: 1 ks
Dostupnost: Skladem > 5 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
469
ks
Bez DPH 388 Kč

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na pudr 1 ks

Lily Lolo Štětec na pudr je skvělým nástrojem pro vaše každodenní bezchybné nalíčení. Tento praktický štětec v kompaktním rozměru se bude skvěle vyjímat na vašem kosmetickém stolku a můžete jej také nosit s sebou v kabelce po celý den. Elegantní vzhled štětci dodává dřevěná bíle lakovaná rukojeť, jež krásně ladí s minimalistickými obaly minerálních produktů Lily Lolo.

Tento štětec můžete používat na jakékoliv pudrové produkty. Je skvělou volbou pro rovnoměrné nanášení sypkého fixačního pudru a prodlouží výdrž vašeho nalíčení. Fantazii se ale samozřejmě meze nekladou a díky univerzálnímu zakulacenému tvaru můžete štětec používat také na další minerální produkty jako jsou bronzery, tvářenky či rozjasňovače. 

Štětec optimálně rozloží barevný pigment a výsledek líčení je pak dokonale přirozený. Díky mimořádně jemnému vláknu nedráždí pokožku a je velice příjemný na dotek. Precizně zastřižený vlas zaručí přesnou aplikaci produktů a jejich perfektní rozetření do ztracena. Štětec je vybaven také plastovým krytem na štětiny pro hygienické uložení a přenášení.

Tip: Kosmetické štětce nenechávejte nikdy dlouho ponořené ve vodě, neboť tím může dojít k uvolnění vlasů ze štětce. Při mytí držte štětec tak, aby vlasy směřovaly směrem dolů. Vlasy štětce navlhčete pod proudem teplé tekoucí vody, pomocí trochy jemného šamponu vlasy napěňte a poté je důkladně opláchněte pod proudem tekoucí vody. Štětec nechte vždy přirozeně uschnout na podložce. Během schnutí nesmí štětec stát vlasy vzhůru, aby voda nepronikla do rukojeti.

Lily Lolo Mineral Cosmetics Štětec na pudr 1 ks

Lily Lolo Štetec na púder je skvelým nástrojom pre vaše každodenné bezchybné nalíčenie. Tento praktický štetec v kompaktnom rozmere sa bude skvele vynímať na vašom kozmetickom stolíku a môžete ho tiež nosiť so sebou v kabelke po celý deň. Elegantný vzhľad štetca dodáva drevená biela lakovaná rukoväť, ktorá krásne ladí s minimalistickými obalmi minerálnych produktov Lily Lolo.

Tento štetec môžete používať na akékoľvek púdrové produkty. Je skvelou voľbou pre rovnomerné nanášanie sypkého fixačného púdru a predĺži výdrž vášho nalíčenia. Fantázii sa ale samozrejme medze nekladú a vďaka univerzálnemu zaoblenému tvaru môžete štetec používať tiež na ďalšie minerálne produkty ako sú bronzery, lícenky či rozjasňovače.

Štetec optimálne rozloží farebný pigment a výsledok líčenia je potom dokonale prirodzený. Vďaka mimoriadne jemnému vláknu nedráždi pokožku a je veľmi príjemný na dotyk. Precízne zastrihnutý vlas zaručí presnú aplikáciu produktov a ich perfektné rozotrenie dostratena. Štetec je vybavený tiež plastovým krytom na štetiny pre hygienické uloženie a prenášanie. 


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: dřevo, Syntetický vlas
i
i

konzistence: pevná
obal: dřevěný
přebal: plastový

Výrobce

UNIT 3/4 Priory Tec Park
Saxon Way
HU13 9PB Hessle East Yorkshire
Velká Británie
www.lily-lolo.cz