/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Štětec na pudr, světlý 22,5 cm

Powder Brush, large

Značka:
Množství: 22,5 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Bamboo Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
4,0/5 1 hlas
Cena
411
ks
Bez DPH 340 Kč

Barbara Hofmann Štětec na pudr, světlý 22,5 cm

Syntetický štětec na pudr Barbara Hofmann s luxusní rukojetí z bambusového dřeva vhodný pro aplikaci kompaktního i sypkého pudru je základem každé kosmetické výbavy. Se štětcem se velice snadno pracuje díky hustým precizně zastřiženým štětinám. Je tak vhodný pro zkušené milovnice kosmetiky i pro začátečnice s líčením.

22,5 centimetrů dlouhý štětec je vyroben z velice jemných syntetických štětin, které spolehlivě naberou pudr a precizně jej aplikují na pokožku. Pouze vhodně zvolený štětec totiž pudr správně nanese a dělá to, co má. Totiž zafixuje make-up, pokožku zmatní či naopak projasní, ale nevytvoří na pleti viditelný nános. Umělá vlákna jsou známkou nejenom snadné pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí a zvířatům.

Snadnou a příjemnou manipulaci také zaručuje hladká rukojeť, vyrobená ze sekvojového dřeva, která perfektně padne do ruky. Díky syntetickým štětinám je štětec báječně jemný, při aplikaci neškrábe, ani pokožku zbytečně nedráždí. Naopak, nanese klasický či minerální pudr v lehké vrstvě, která zakryje nedokonalosti a zmatuje pokožku a zároveň vytvoří přirozené jemné líčení.

Použití: Štětcem naberte malé množství pudru, přebytečný produkt lehce sklepněte a krouživými pohyby přepudrujte obličej.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Štětec na pudr, světlý 22,5 cm

Syntetický štetec na púder Barbara Hofmann s luxusnou rukoväťou z bambusového dreva vhodný pre aplikáciu kompaktného a sypkého púdru je základom každej kozmetickej výbavy. So štetcom sa veľmi ľahko pracuje vďaka hustým precízne zastrihnutým štetinám. Je tak vhodný pre skúsené milovníčky kozmetiky a pre začiatočníčky s líčením.

22,5 centimetrov dlhý štetec je vyrobený z veľmi jemných syntetických štetín, ktoré spoľahlivo naberú púder a precízne ho aplikujú na pokožku. Iba vhodne zvolený štetec totiž púder správne nanesie a robí to, čo . Totiž zafixuje make-up, pokožku zmatní či naopak rozjasní, ale nevytvorí na pleti viditeľný nános. Umelé vlákna sú známkou nielen ľahkej pohodlnej aplikácie, ale aj ohľaduplnosti voči životnému prostrediu a zvieratám.

Jednoduchú a príjemnú manipuláciu tiež zaručuje hladká rukoväť, vyrobená zo sekvojového dreva, ktorá perfektne padne do ruky. Vďaka syntetickým štetinám je štetec báječne jemný, pri aplikácii neškriabe, ani pokožku zbytočne nedráždi. Naopak, nanesie klasický či minerálny púder v ľahkej vrstve, ktorá zakryje nedokonalosti a zmatuje pokožku a zároveň vytvorí prirodzené jemné líčenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bambusové dřevo, Syntetické štětiny
i
i

barva: béžová
produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de