/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Štětec na pudr, tmavý 22,5 cm

Powder Brush

Značka:
Množství: 22,5 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Redwood Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
3,5/5 2 hlasy
Cena
411
ks
Bez DPH 340 Kč

Barbara Hofmann Štětec na pudr, tmavý 22,5 cm

Syntetický štětec na pudr Barbara Hofmann s luxusní rukojetí z tmavého sekvojového dřeva vhodný pro aplikaci kompaktního i sypkého pudru je základem každé kosmetické výbavy. Se štětcem se velice snadno pracuje díky hustým precizně zastřiženým štětinám. Je tak vhodný pro zkušené milovnice kosmetiky i pro začátečnice s líčením.

22,5 centimetrů dlouhý štětec je vyroben z velice jemných syntetických štětin, které spolehlivě naberou pudr a precizně jej aplikují na pokožku. Pouze vhodný štětec totiž pudr správně nanese a dělá to, co má. Zafixuje make-up, pokožku zmatní či naopak projasní, ale nevytvoří na pleti viditelný nános. Umělá vlákna jsou důkazem nejenom snadné a pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí a zvířatům.

Jednoduchou a příjemnou manipulaci také zaručuje hladká rukojeť, vyrobená ze sekvojového dřeva, která perfektně padne do ruky. Díky syntetickým štětinám je štětec báječně jemný, při aplikaci neškrábe, ani pokožku zbytečně nedráždí. Naopak, nanese klasický či minerální pudr v lehké vrstvě, která zakryje nedokonalosti a zmatuje pokožku a zároveň vytvoří přirozené jemné líčení.

Použití: Štětcem naberte malé množství pudru, přebytečný produkt lehce sklepněte a krouživými pohyby přepudrujte obličej.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Štětec na pudr, tmavý 22,5 cm

Syntetický štetec na púder Barbara Hofmann s luxusnou rukoväťou z tmavého sekvojového dreva vhodný pre aplikáciu kompaktného a sypkého púdru je základom každej kozmetickej výbavy. So štetcom sa veľmi ľahko pracuje vďaka hustým precízne zastrihnutým štetinám. Je tak vhodný pre skúsené milovníčky kozmetiky a pre začiatočníčky s líčením.

22,5 centimetrov dlhý štetec je vyrobený z veľmi jemných syntetických štetín, ktoré spoľahlivo naberú púder a precízne ho aplikujú na pokožku. Iba vhodný štetec totiž púder správne nanesie a robí to, čo . Zafixuje make-up, pokožku zmatní či naopak rozjasní, ale nevytvorí na pleti viditeľný nános. Umelé vlákna sú dôkazom nielen ľahkej a pohodlnej aplikácie, ale aj ohľaduplnosti voči životnému prostrediu a zvieratám.

Jednoduchú a príjemnú manipuláciu tiež zaručuje hladká rukoväť, vyrobená zo sekvojového dreva, ktorá perfektne padne do ruky. Vďaka syntetickým štetinám je štetec báječne jemný, pri aplikácii neškriabe, ani pokožku zbytočne nedráždi. Naopak, nanesie klasický či minerálny púder v ľahkej vrstve, ktorá zakryje nedokonalosti a zmatuje pokožku a zároveň vytvorí prirodzené jemné líčenie.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

štětec na pudr B.H | 3.4.2016 14:50:16 | Blanka

...nejsou i v kratším provedení,do kabelky dlouhý,děkuji za odpověď BlaMazač...

obr :) | 19.4.2016 00:26:31 | Irena

Štětec jsem zakoupila v lákavě slevě :). Je krásný, jemňoučký, příjemný, ale na mě až moc. Neklade žádný odpor, jen pokožku lehce hladí a pudr tedy nelze nijak do pleti zapracovat. Také je opravdu velký, takže na cestování není moc vhodný.

* povinné

Vlastnosti

Složení: Sekvojové dřevo, Syntetické štětiny
i
i

barva: hnědá
produktové řady: Barbara Hofmann Redwood Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de