/    /    /    /    /  

Barbara Hofmann Štětec na rty 15,5 cm

Lip Brush

Značka:
Množství: 15,5 cm
Dostupnost: Skladem > 50 ks
Kategorie: Štětce na líčení
Produktová řada: Barbara Hofmann Bamboo Vegan
Certifikáty: VEGAN
Hodnocení:
zatím nehodnoceno
Cena
136
ks
Bez DPH 112 Kč

Barbara Hofmann Štětec na rty 15,5 cm

Syntetický štětec na rty Barbara Hofmann s luxusní rukojetí z bambusového dřeva je výborným pomocníkem pro nanesení výrazných rtěnek i pro konturování rtů. Díky štětci nanesete na rty pouze potřebné množství růže a dokonale jej rozetřete, což zaručí perfektní dlouhodobou výdrž barvy. Se štětcem se snadno manipuluje díky hustým syntetickým štětinám, které jsou zárukou nejenom pohodlné aplikace, ale také ohleduplnosti vůči životnímu prostředí i zvířatům.

Jemný štětec na rty lehce nanáší rtěnku i lesk díky hustým precizně zastřiženým syntetickým štětinám. Ty spolehlivě aplikují produkt, rovnoměrně jej rozetřou a docílí tak perfektního dlouhotrvajícího líčení. Štětec se snadno používá nejenom díky jemným štětinám, ale také 15,5 centimetru dlouhé rukojeti. Perfektně tak padne do každé ruky a udělá z každého líčení příjemný zážitek.

 

Použití: Za pomoci štětečku naberte potřebné množství rtěnky či lesku a rovnoměrně naneste na rty.

Tip: Aby štětec vydržel dlouho sloužit a neroznášel po obličeji bakterie, pravidelně jej myjte ve vlažné vodě a jemném mýdle. Poté štětec osušte čistým ručníkem a nechte uschnout ve svislé poloze na volném vzduchu.

Barbara Hofmann Štětec na rty 15,5 cm

Syntetický štetec na pery Barbara Hofmann s luxusnou rukoväťou z bambusového dreva je výborným pomocníkom pre nanesenie výrazných rúžov a pre kontúrovanie pier. Vďaka štetcu nanesiete na pery len potrebné množstvo rúžu a dokonale ho rozotrite, čo zaručí perfektnú dlhodobú výdrž farby. So štetcom sa ľahko manipuluje vďaka hustým syntetickým štetinám, ktoré sú zárukou nielen pohodlnej aplikácie, ale aj ohľaduplnosti voči životnému prostrediu i zvieratám.

Jemný štetec na pery ľahko nanáša rúž a lesk vďaka hustým precízne zastrihnutým syntetickým štetinám. Tie spoľahlivo aplikujú produkt, rovnomerne ho rozotrú a docielia tak perfektného dlhotrvajúceho líčenia. Štetec sa ľahko používa nielen vďaka jemným štetinám, ale aj 15,5 centimetra dlhej rukoväti. Perfektne tak padne do každej ruky a urobí z každého líčenia príjemný zážitok.


* povinné
** povinné, email nezveřejňujeme

* povinné

Vlastnosti

Složení: Bambusové dřevo, Syntetické štětiny
i
i

barva: béžová
produktové řady: Barbara Hofmann Bamboo Vegan

Výrobce

Barbara Hofmann GmbH
Kautz 50
36103 Flieden
Německo
tel: +490666196320
http://www.barbarahofmann.de